Асистенти арбітра: Бахметьєв Андрій (Харків), Нефедченко Олексій (Харків).

Інспектор ХОФФ: Кран Олександр (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12  І. Швайченко,  6  О. Черченко (77 С. Бортник, 80),  5 І. Омеляненко (7 Т. Азізов, 56), 11 В. Ольховський (9 Ф. Сивоконь, 70), 22 І.А. Луценко,  23 С. Лавренов (14 М. Логінов, 63), 33 В. Зайчук,  8 Д. Гнилицький, 4  Д. Бондаренко, 10 Б. Єлоєв (16 М. Татьков, 78), 17 Д. Новіков.

ФК «Маяк» (Валки): 1 О. Шварц, 22 А. Маслов (5 Д. Пєвний), 14 С. Шевцов (2 М. Решетняк, 84), 4 В. Коробкін, 3 М. Чепур, 13 В. Голуб (15 Г. Корсунов, 90), 25 В. Бурда, 9 Б. Серпухов (20 О. Комісаров, 61), 7 В. Василенко (17 М. Кирилюк, 73), 11 В. Мальований (18 О. Чарковський, 75), 10 К. Марченко (12 І. Банников, 61).

Тренер: О. Великих.

Голи: Д. Гнилицький (36, 60), Ф. Сивоконь (78).

Попередження:  С. Лавренов (24), І. Омеляненко (33), І. Швайченко  (39) – В. Бурда (17), Д. Пєвний (70), М. Кирилюк (74), О. Комісаров (83).

Вилучення: В. Бурда (42) «Маяк» - повторне попередження.

Валківський «Маяк» на сьогодні  мабуть самий незручний для ФК «Універ-Динамо» суперник. Тому підтвердженням є негативний баланс для харків’ян у очних зустрічах на офіційному рівні, та ще й матч першого кола у Валках, який завершився великою перемогою господарів 3-0 додавав цікавості цьому протистоянню. Ажіотаж навколо матчу був великий, про це говорять заповнені вщерть трибуни стадіону навчально-тренувального комплексу «Динамо-Арена». Динамівці своєю грою в черговий раз змусили після закінчення зустрічі своїх вболівальників стоячи вітати улюблену команду з красивою перемогою!

Дебютні дев’ять хвилин на полі точилася практично рівна боротьба з невеликою кількістю небезпеки біля воріт суперників. Це не дивно – досвіду та надійності захисної лінії «Маяка» може позаздрити не один клуб ПФЛ (сумарна кількість матчів захисників гостей дорівнює 713 матчів на професійному рівні та 126 забитих м’ячів!) а оборона біло-синіх на чолі з капітаном команди Луценко в останніх матчах приємно вражає своєю надійною організацією. Та таке становище на полі було лише дебютні дев’ять хвилин… Якщо описувати всі моменти біля воріт «Маяка», не вистачить часу, тому перед тим, як перейти до основних подій у зустрічі пропонуємо спочатку хронологію небезпечних ударів по воротах гостей: 9 хвилина – Гнилицький, знову 9 хвилина – Лавренов, 10 – Гнилицький, 11 – Єлоєв, 17 – Ольховський, 23 – Зайчук, знову 23 – Єлоєв, 25 – Лавренов, 35 – Гнилицький, 43 – Луценко, 47 – Черченко, 47 – Лавренов, 52 – Ольховський, 55 – Черченко, 57 – Гнилицький, 58 – Лавренов, 60 – Гнилицький, 61 – Черченко, 67 – Ольховський, 73 – Азізов та Луценко, 76 – Новіков, 77 – Сивоконь. Деякі з цих моментів були небезпечними, деякі нагоди просто «вбивчі» (цікавий відеоогляд  дивиться за посиланням: (https://www.youtube.com/watch?v=J_TwThC2Jo4&feature=youtu.be&fbclid=IwAR04_KXyxeRUwJOKh815ehsdmJ3obTyJtHtXsl0ibj9UsD2D1QaGDLrO4Ws) , ну а три з них стали результативними. З ними ми вас ознайомимо детальніше. На 36 хвилині Лавренов відібрав м’яч на правому фланзі в середині поля і «кинув» у відрив Єлоєва. Слалом Булата з центру поля до штрафного майданчика гостей завершився витонченою передачею крізь трьох захисників на Гнилицького, в свою чергу Денис, поклавши на замаху воротаря, спокійно відправив м’яч у кут воріт кіпера «Маяка» Шварца, 1-0. На 60 хвилині той же Гнилицький робить дубль та подвоює перевагу біло-синіх до двох голів. Розігравши стандарт із Зайчуком на лівому фланзі, Денис тільки зайшовши у кут штрафного майданчика, гарматним пострілом у дальню дев’ятку забиває гол-красень, 2-0. Через 18 хвилин «джокер» динамівців сімнадцятирічний Сивоконь більярдним ударом з правого флангу у дальній кут воріт завершив чудову комбінацію у один дотик за участю Бондаренка, Черченка та Логінова, підсумувавши загальну перевагу господарів над суперником з рахунком 3-0. Кінцевий рахунок протистояння лише частково відповідає дійсності, ігрова перевага ФК «Універ-Динамо» на протязі всього поєдинку була беззаперечною і те, що в «пасиві» гостей лише три пропущені голи, можна пояснити тотальним невезінням біло-синіх при завершенні атак. Таким чином динамівці «помстилися» «Маяку» за гостьову поразку першого кола з таким самим рахунком 0-3. Так що сталося за проміжок часу від гри першого кола до сьогоднішньої зустрічі  з динамівцями?  Секрет криється у відношенні до улюбленої справи усіх причетних до команди людей – гравців, тренерів, керівництво та велику армію вболівальників.  Зараз ФК «Універ-Динамо» - це колектив «моноліт», який тільки на початку свого шляху. Звісно, не все відразу вдається, але те, що на футбольній мапі України з’явився потужний футбольний клуб – вже є фактом!!!