ФК «Універ-Динамо-2» (Харків) – ФК «УФК U-17» (Харків) 1-3.

ФК «Універ-Динамо-2»: Середнюк, Кушнір, Татьков, Туппол, Пуляєв, шість гравців на перегляді.

(На заміну виходили Губар, Сизихін, Бортник, Толокньов, Кононов, три гравці на перегляді).

Голи: Бортник (42-пен) – Нагнойний (18, 70), Оніщенко (23).

Цю зустріч можна можна сміливо поділити на дві протилежні частини: до перерви і після. У першому таймі у ролі «господарів» поля виступили гості з УФК. Їм вдавалося майже все. У кожному зіграному епізоді молоді вихованці училища фізичної культури на мить робили все скоріше за резервістів динамівців, тому і рахунок (0-2) на користь перших повністю відобразив їхню перевагу. Після перерви «Універ-Динамо» змінилося (це стосується як складу команди і малюнку гри та і як наслідок , перебігу подій на полі). «Реанімування» півзахисту та «оживлення» атакувальної лінії динамівців призвели до переміщення гри до воріт гостей. Швидкий гол повернув було втрачену інтригу у зустріч і тримав у напрузі глядачів практично аж до завершення матчу. Намагаючись зробити камбек, біло- сині всіма силами кинулися на ворота суперника, оголивши тили. Цим вміло скористалися гравці УФК, провівши ряд небезпечних контр-атак, одна з яких поставила крапку у цьому цікавому матчі.