ФК «Універ-Динамо» (м. Харків) – ФК «Вовчанськ» (м. Вовчанськ) 1-1 (0-1).

Асистенти арбітра: Бахмет’єв Андрій (Харків), Поважний Ярослав (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: Плужник Олег (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12  І. Швайченко, 22 І.А. Луценко, 9 Д. Кучирка, 2 Д. Бондаренко, 10 Б. Єлоєв (16 В. Дем’янко), 33 В. Зайчук, 8 Д. Гнилицький, 23 С. Лавренов, 15 І. Омеляненко (14 М. Логінов, 73), 11 В. Ольховський (20 Ф. Сивоконь, 70), 6  О. Черченко.

Запас: 1 О. Середнюк, 4 Д. Новиков, 7 Т. Азізов, 3 В. Процюк.

Тренер: С.В. Сизихін.

ФК «Вовчанськ» (Вовчанськ): 30 С. Шаповал (1 С. Пархоменко, 88), 20 Х. Джаухар, 33 Є. Радченко, 5 В. Лебединський, 29 А. Чепіга, 14 Д. Батусов (4 С. Мизюк, 80), 16 С. Костюк (18 П. Н’ємб, 35), 3 А. Іванченко, 21 І. Мряченко (10 С. Пилипчук, 68), 8 Є. Коваленко (О. Тарасенко, 85), 7 І. Суханинський (9 А. Іванов, 73).

Запас: 11 К. Рудь.

Тренер: А. В. Березовчук.

Голи: О. Черченко (90+1) – Є. Коваленко (14).

Попередження:  Д. Бондаренко (28), Д. Ку чирка (37), І. Луценко (54), Д. Гнилицький (63), І. Омеляненко (65), С. Лавренов (65) – Є. Коваленко (29), П. Н’ємб (38), Х. Джаухар (63), С. Шаповал (88), А. Іванченко (90+4).

Ось і завершився мабуть самий інтригуючий чемпіонат Харківської області з футболу за останні кілька років. Завершився красиво і яскраво! Теплі вітальні слова голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, начальника Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Віталія Кириленка, заступника голови Харківської обласної федерації футболу (ХОФФ), начальника ГУ НП в Харківській області Валерія Сокуренка, голови Комітету з проведення змагань ХОФФ Олександра Нечипоренка; нагородження кубками і медалями призерів першості Харківської області у Вищій та Першій лігах; святкова програма для вболівальників. Все це було потім, а спочатку численні глядачі (знову на «Динамо-Арені» був аншлаг!)  побачили справжній фінальний бій з цілою купою приємних для вболівальників миттєвостей гри!

Cтартова розвідка завершилася двома неприємно гострими моментами біля воріт біло-синіх. Обидва випади вовків надійно нейтралізував Швайченко. Третя нагода для гостей виявилася результативною. Під час швидкої контр-атаки після навісу з флангу «забутий» на місті правого захисника півзахисник «Вовчанська» Коваленко з кута воротарського майданчика ударом головою у дальній від Швайченка кут виводить свою команду уперед, 0-1. Подальший розвиток подій у матчі може говорити тільки про одне -  динамівці повністю захопили перевагу до своїх рук, намагаючись масовано широким фронтом атаки взяти в облогу штрафний майданчик гостей. Перші плоди ігрової ініціативи харків’ян «визріли» на почату другої половини першого тайму (найцікавіші епізоди зустрічі дивіться за посиланням: (https://www.youtube.com/watch?v=PXSTXr-F-R8). Першим розпочав «парад» невикористаних моментів Кучирка. Після стандарту від Гнилицького та сбросу від Луценка Данило з льоту пробивав у лівий кут – вище воріт. Ще хвилина, і черговий кутовий у виконанні Гнилицького мав результативно завершувати Лавренов. Сергій, перегравши у «повітрі» двох захисників і воротаря гостей, з лінії воротарського майданчика пробив поруч із дев’яткою! Героєм наступного небезпечного випаду біло-синіх також став Лавренов. Гарна подача з правого флангу знову знайшла Сергія на лінії воротарського майданчика, і знову удар головою пройшов повз ворота. Не пощастило на 37 хвилині півзахиснику динамівців Омеляненку. Удар у Івана вийшов майстерним, на добиванні готові були зіграти Черченко та Зайчук, але підсумок нагоди для господарів поля був невтішний – м’яч, «облизнувши» праву стійку, залишив межі поля. Ну а сама «вбивча» нагода була у біло-синіх наприкінці першої половини зустрічі. З гарматним пострілом із 35-ти метрової відстані від Ольховського кіпер гостей впорався, відбивши м’яч перед собою, та на добиванні найспритніший за партнерів та суперників захисник господарів Луценко з двох метрів пробив вище воріт!!! Цей незабитий гол капітан ФК «Універ-Динамо» повністю компенсував наднадійними діями у захисті. В основному, завдячуючи мудрим і безкомпромісним діям Ігоря при обороні своїх захисних редутів суперники до фінального свистка арбітру практично більше нічого біля воріт «Універ-Динамо» так і не створили. А ось у воріт вовків у другій половині було гаряче. Захист футбольного клубу «Вовчанськ» працював на повну потужність і потрібно відзначити, тривалий час вміло стримував атакувальні  дії господарів поля. Не маючі можливості атакувати з меж штрафного майданчика, харків’яни прибігли до допомоги «дальнобійної артилерії» у виконанні Гнилицького, Бондаренка та Лавренова. В деяких випадках хлопців підводила влучність, в деяких майстерна гра воротаря гостей не давала можливості харків’янам змінити неприємний для себе «нуль» на табло. Все змінив епізод на першій доданій хвилині арбітром  до основного часу зустрічі. Після передачі із середини поля у виконанні Гнилицького активний Черченко майстерно прийняв м’яч у районі одинадцятиметрової позначки і ударом поміж ніг кіпера гостей зрівнює рахунок і дарує надію численним прихильникам футболу на «Золотий матч». У біло-синіх було ще три хвилини для одержання перемоги, але навала на ворота «Вовчанська» на останніх хвилинах матчу до такого бажаного другого голу так і не призвела. Нічия подарувала ФК «Вовчанськ» золоті нагороди першості, динамівці завоювали срібні… Вітаємо обидві команди з нагородами чемпіонату і дякуємо футбольним клубам «Універ-Динамо» та «Вовчанськ» за подарунок усім шанувальникам футболу у вигляді неймовірно цікавого протистояння у першості! Тепер очікуємо переможця Кубку Харківсьrої області з футболу ім. М. Т. Уграїцького, який у підсумковому двобої з ФК «Вовчанськ» визначить найсильніший аматорський клуб у Харківський області за підсумками сезону 2019 року!!!