ФК «Арена» (м. Харків)  - ФК «Універ-Динамо» (м. Харків) – 1-9 (1-4).

Асистенти арбітра: Павлов Денис (Харків), Бутенко Альона (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: Плужник Олег (Харків).

ФК «Арена» (Харків): 30 К. Архіпчук, 33 А. Левченко (14 Б. Голик, 88), 10 І. Вановський (35 І. Бакуменко, 27), 11 Д. Кондратович, 9 М. Жук (15 К. Поліщук, 61), 4 В. Євстратенко (19 М. Семиволос, 61), 7 К. Бистрицький, 2 О. Ольховський, 8 О. Ворохобін (37 Р. Сальников, 82), 6 Д. Бугайов (21 О. Кондращенко, 18), 88 В. Васильченко (5 В. Москалець, 76).

Тренер: В.С. Комарницький.

ФК «Універ-Динамо» (Харків): 12 І. Швайченко (1 О. Середнюк, 82), 6 О. Черченко, 19 І. Омеляненко (14 М. Логінов, 65), 11 В. Ольховський (20 Ф. Сівоконь, 59), 22 І. Луценко, 18 С. Лавренов, 9 Д. Кучирка (16 Д. Новіков, 65), 33 В. Зайчук (13 Б. Полянский, 78), 10 Б. Єлоєв (15 А. Пуляєв, 76), 8 Д. Гнилицький (7 Т. Азізов, 65), 9 Д. Бондаренко.

Тренер: С.В. Сизихін.

Голи: А. Левченко (43) - О. Черченко (14, 62, 68, 85), Д. Гнилицький (18), В. Зайчук (19) С. Лавренов (37), В. Ольховський (49), Ф. Сивоконь (74).

Попередження: І. Омеляненко (34), Д. Новіков (84) – ФК «Універ-Динамо».

Від першої і до останньої хвилини матчу глядачі на стадіоні побачили яскравий, комбінаційний футбол у виконанні обох команд з великою кількістю гольових моментів!

Розпочав «феєрію» небезпечних моментів першого тайму ударом зі стандарту на 2 хвилині і підсумував чудовим різаним ударом з льоту під поперечину (вміло обрана позиція Архіпчуком завадила відбутися «шедевру») на 44 хвилині Кучирка. В проміжок часу між цими ударами біло-сині мали багато слушних нагод біля воріт суперника, чотири з яких стали в підсумку гольовими.

На чотирнадцятій хвилині Кучирка з Омеляненком відправили у відрив правим флангом Єлоєва. Булат, просунувшись до кута карного майданчика, сильною низовою поперечною передачею знайшов на дальній стійці Черченка, який у падінні розпочав 70-ти хвилинний шлях до першого в історії футбольного клубу «Універ-Динамо» покеру! Через 4 хвилини Ольховський, відібравши м’яч у захисника, розрізною передачею вивів правим флангом  віч-на-віч з воротарем «Арени» Черченка. З першим ударом від Олександра Архіпчук впорався, але з другим на добиванні з 15 метрів у виконанні Гнилицького вже не зміг, 2-0. Наступна атака біло-синіх знову стала результативною. Як і у ситуації з першим голом, Омеляненко знайшов точним пасом на правому фланзі Єлоєва, який чудовою передачею на дальню стійку знайшов Зайчука. Владислав з двох метрів головою «розрядив гармату» у ворота «Арени», 3-0. На 38 хвилині Омеляненко з кутового подав на центр воротарського майданчика, дозволивши Лавренову у дотик відправити м’яч під поперечину, 4-0. Футболісти «Арени» увесь перший тайм шукали шанс біля воріт динамівців. Були в їхньому виконанні кілька атак і розіграшів стандартів, яки не несли великої небезпеки. Та все змінив епізод на 43 хвилині. Захист біло-синіх не угледів за Левченком, який без супротиву отримав передачу у карному майданчику і, маючи час на роздуми, спокійно відправив смугастого у дальній від Швайченка кут, 4-1. Яскравий, атакувальний футбол першої 45-ти хвилини продовжився відразу після стартового сигналу арбітра матчу Чумака про відновлення гри у другій. На 51 хвилині Ольховському ні чого не залишалося, як з трьох метрів розстріляти ворота «Арени» після фантастичного дриблінгу (це краще один раз побачити, чим сто раз розповісти! Відеоогляд матчу за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=mu85dmpGTJw) Черченка, 5-1. Віталій, завершивши свою «плодовиту працю»  у грі небезпечним виконанням стандарту на 60 хвилині, поступився місцем на полі сімнадцятирічному Сивоконю. Наступний проміжок часу можна сміливо назвати «п’ятихвилинкою Черченка-Сивоконя». Федір, тільки-но вперше на офіційному рівні ступивши  на газон тепер рідного для себе стадіону «Динамо-Арена» відразу чудовою передачею відправив на побачення з воротарем «Арени» Черченка – переможцем дуелі вийшов Архіпчук. Ще хвилина, така ж комбінація, але вже зі щасливим закінченням для «Універ-Динамо». Знову Сивоконь, знову Черченко – переможець дуелі тепер форвард біло-синіх, 6-1. Сьомий м’яч «Універ-Динамо», який приніс Черченку хет-трік, запам’ятає не тільки Олександр. Атака правим флангом, після суперництва Логінова та Архіпчука м’яч відскакує до Черченка – міліметрова шпаринка між трьома оборонцями та більярдна влучність і рахунок вже 7-1.  На 74 хвилині знову результативно зіграв тандем Черченко-Сивоконь, але з тією різницею, що в ролі асистенту виступив перший а другий вміло завершив вихід к воротам  «Арени», 8-1. Підсумував гольові події матчу все той же Черченко (загалом 4 гол у грі і 10  у першості), скориставшись точною передачею з правого флангу у виконанні Лавренова, 9-1. Не дивлячись на рахунок, юні гравці «Арени» теж заслуговують на компліменти. Вони не відсиджувалися у захисті, а увесь час шукали щастя біля воріт спочатку Швайченка, а останні вісім хвилин Середнюка. Треба відзначити, що і Ігорю і Олегові довелося в деяких випадках проявити свою майстерність, щоб завадити гравцям лінії атаки суперника скоротити різницю у рахунку.

Гра завершилася переконливою перемогою ФК «Універ-Динамо» 9-1 і дозволила біло-синім знову разом із ФК «Вовчанськ» опанувати першу сходинку турнірної таблиці у Вищій лізі чемпіонату Харківської області з футболу!