ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УНІВЕР-ДИНАМО"

Новина створена 2019-05-261319

НА СВОЄМУ ПОЛІ, В СВОЇЙ ХАТІ СВОЯ Й ПРАВДА, І СИЛА, І ВОЛЯ.

ФК «Універ-Динамо» (м. Харків) – ФК «Лозова- Панютине» (м. Лозова)  2-0   (2-0).

25 травня 2019. 17.00. м. Харків. Стадіон «Динамо-Арена». Глядачі – 400.

Поле-4. T +17.

Арбітр: Назаров Євгеній (Харків).

Асистенти арбітра: Бахметьєв Андрій (Харків), Лукашук Богдан (Харків)

Інспектор – делегат ХОФФ: Кореньков Олег  (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12  І. Швайченко  15 І. Сулаєв 3  В. Процюк 2 І. Луценко 17  О. Семьонов (19 О. Черченко, 53) 23 С. Лавренов 9 Д. Кучирка (13 І. Омеляненко, 77) 11 А. Запорощенко 77 В. Зайчук 16 В. Дем’янко (10 Г. Кіцила,70) 8 Д. Гнилицький (7 Т. Азізов,82).

Запас: 1 І. Таран, 14 М. Логінов, 18 Д. Бондаренко

Тренер: С. В. Сизихін.

ФК «Лозова-Панютине» (Лозова): 1 О. Мурга (12 Є. Катунін, 89) 11 Ю. Кривошеєв 2 В. Басанець 5 В. Солодовник 18 С. Кибенко 21 А. Карпенко 6 О. Шеншин (15 В. Шкарлат, 88) 10 М. Шатрава (17 Д. Меркулов, 82) 8 Р. Боровик (3 Р. Олейник, 67) 7 С. Боровик (22 Р. Какадій, 46) 14 Є. Співак.

Запас: 9 В. Галушка, 16 В. Кравченко.

Голи: В. Дем’янко (4,41).

Попередження: Т. Азізов (90+2) – В. Солодовник (55), О. Шеншин (63), В. Басанець (74), Р. Олейник (83).

Страшна злива, яка розпочалася за півтори години до початку матчу, поставила під сумнів проведення одного із центральних поєдинків туру, але завдячуючи  зусиллям адміністрації клубу, за короткий час наслідки негоди були локалізовані - поєдинок відбувся за графіком в комфортних для прихильників футболу умовах.

Отже про саму гру у нашому детальному огляді:

На першій хвилині матчу вперед пішли гравці ФК «Лозова-Панютине», але атаку правим флангом без особливих проблем заблокували наші захисники.  Як з’ясувалось, до тридцять сьомої хвилини матчу це була єдина вилазка гостей до володінь Ігоря Швайченка. Далі лише хронологія подій біля карного майданчика воротаря гостей… Друга хвилина – простріл  В. Процюка  – нападник  Дем’янко не влучив у кут воріт, дещо завадив захисник лозівчан-панютинців.  Третя хвилина – простріл з правого флангу В. Зайчука, у «веремії» біля воріт гостей, форварди «біло-синіх» не змогли розібратися з м’ячем. А вже четверта хвилина зустрічі стала гольовою: чудову швидку атаку лівим флангом в один дотик у виконанні Сулаєв – Семенов – Гнилицький – Кучирки завершив Дем’янко! Віктор результативно замкнув прострільну  передачу від останнього і змінив один із нулів на табло на 1. Щойно гості розвели м’яч з центру, Лавренов здійснив перехват, зробив влучну передачу на  Запорощенка, а той прострілив на дальню стійку на набігаючого  Семенова, але удару  Олександра забракло точності. Ще хвилина, і вже сам Гнилицький з льоту пробивав по порожніх воротах метрів з 20 – знову вище… Пізніше були чудові нагоди у Луценко, Гнилицького, Лавренова, Запорощенко, Кучирки та активного Дем’янко, влучному удару головою якого на 32 хвилині завадила поперечина воріт. Активно в ці хвилини у господарів працювали на флангах Зайчук, Запорощенко, Процюк. Особливо варто відмітити ветерана команди Влада Зайчука, який встигав відпрацьовувати і в захисті і на підключенні в атаку команди. Футболісти ФК «Лозова-Панютине» досі не могли оговтатися після такого тиску на власні ворота і лише на вищезазначеній тридцять сьомій хвилині створили один небезпечний момент. Дві поспіль атаки завершували «екс-динамівець» Шатрава та В. Басанець – м’яч трохи розминувся із правою стійкою. Ці моменти, як виявилося потім, стали самими небезпечними біля воріт ФК «Універ-Динамо» за увесь матч… Ну, а біло-сині продовжували облогу карного майданчику лозівчан-панютинців і на сорок першій хвилині домоглися свого: навіс від  Кучирки ефектно, а головне ефективно, завершив нестримний Віктор Дем’янко, оформивши дубль!!! Гості підсвідомо погодилися з цим перебігом подій на полі, адже перевага біло-синіх була очевидною, гол назрівав і змарнована кількість нереалізованих моментів цьому підтвердження.  За комфортного рахунку для господарів поля команди пішли на перерву, після якої ситуація на полі кардинально не змінилася, атакували в основному господарі. Але в перші сім хвилин після відновлення гри можна відмітити тільки удар Сулаєва з 35 метрів. Замість Семенова на поле вийшов Черченко, який діяв строго за установкою головного тренера Сергія Сизихіна. Знову на повну запрацювали фланги, активізувалася центральна вісь, активно пішли вперед захисники. Як наслідок, знову ціла «кіпа» моментів біля воріт ФК «Лозова-Панютине». Мали результативно завершувати старання партнерів Кучирка, Гнилицький, Лавренов та двічі  Черченко, однак смугастий відмовлявся залітати у ворота суперника. Подекуди бракувало влучності, а в деяких випадках чудово діяв в рамці кіпер гостей Мурга, який своєю відмінною грою заслужив на оплески глядачів, коли виходив з поля в кінці матчу після заміни. Добре попрацював у відведений йому час і резервний голкіпер лозівчан Катунін -  спочатку на першій доданій хвилині він у стрибку спромігся дістати м’яч у куті воріт після удару Азізова, а ще через дві хвилини впорався з ударом впритул від Лавренова.

В підсумку фінальний свисток арбітра Назарова фіксує чергову перемогу біло-синіх з рахунком 2:0. А нам залишається чекати наступної суботи та п’ятого виїзного туру у смт. Солоницівка, проти ФК «Енергетик», якого, як стало відомо у четвертому турі на стадіоні «ВАЗ» переконливо переміг Чемпіон області 2018 - ФК «Вовчанськ» з рахунком 4:0.