ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УНІВЕР-ДИНАМО"

Новина створена 2019-02-171264

Вольовий «Камбек» від резервістів і суха нічия основи…

Стартував Перший тур Зимового чемпіонату Харківської області сезону 2019 року. В першому матчі групи «А» на Динамо-Арені «біло-сині» не змогли забезпечити собі комфортний результат у грі із Валківським  ФК «Маяк».  На гру підопічні Сергія Сизихіна вийшли в такому складі: Швайченко, Луценко, Зайчук, Ольховський, Деревянко, Гнилицький, Кучірка, Лавренов, Черченко, Морозюк, Зинов’єв. Обидві команди грали у відкритий футбол і мали свої шанси аби відзначитися у воротах своїх опонентів, але перший тайм, як власне і другій завершився безгольовою нічиєю. Варто відмітити, що в другому таймі відбулось відразу шість замін – головний тренер задіяв майже усіх гравців, які були заявлені на гру. Маяк і Універ Динамо розписують нічию і додають по одному балу собі в актив…

В ГРУПІ «Б» зустрічались Універ Динамо - 2 та ФК «Енергетик», який представляє смт. Солоницівка. Внаслідок прикрих помилок у захисті вже на 15-й хвилині резервісти «горіли» 0:2, але як вияснилось пізніше, ніхто здаватися не збирався. Ще до перерви динамівці скоротили відставання у один м’яч.  В другому таймі спочатку зрівняли рахунок, а потім взагалі вийшли вперед. Спроби вирівняти ситуацію на табло ніяких результатів гостям не дали – рахунок залишився незмінним до фінального свистка. Резервісти роблять «камбек» із 0:2 і забивши три вольові  м’ячі, перемагають непростого суперника, але все найцікавіше звичайно  ж попереду...