ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УНІВЕР-ДИНАМО"

Новина створена 2018-09-191004

Динамівці впевнено проходять Дніпровську Перемогу!

19 вересня у м. Дніпро відбувся матч-відповідь розіграшу 1/16 Кубку України з футболу серед аматорських команд сезону 2018/2019. Маючи солідний запас із гандикапом у три м’ячі, гравці ФК «Універ Динамо» до виїзної гри із ФК «Перемога» Дніпро, віднеслись не менш відповідально аніж на Динамо Арені в Харкові, який проходив 12 вересня і завершився перемогою нашої команди з рахунком 4:1. Сам початок гри виявився не надто швидким, скоріше за все через спеку, яка стояла на стадіоні «Молодіжний парк» у м. Дніпро. У свою чергу, граючи вдома, господарі намагались нав’язати свою гру, але нічого особливого створити їм так і вдалось. Граючи по результату, «біло-сині» обережно контролювали хід поєдинку і вже у середині першого тайму відкрили рахунок у матчі - відмітився нігерієць Соммі. Перший тайм завершився мінімальною перемогою нашої команди 1:0. В другій 45-ти хвилинці динамівці не збавили обертів та ще двічі розписались у воротах ФК «Перемога» - гол собі в актив записав Олександр Черченко, а Ібех Соммі, як і в першому матчі оформив дубль. Гол престижу господарі поля все-таки забили наприкінці зустрічі. В підсумку 3:1 на користь ФК «Універ Динамо».

За підсумками двох матчів (7:2) наша команда проходить у 1/8 розіграшу Кубку України з футболу серед аматорських команд. Вже і відомий і суперник на цій стадії - це нещодавній фіналіст Ліги Європи УЄФА ФК «Дніпро» м. Дніпро. Перший матч пройде на «Динамо Арені» третього жовтня, а матч-відповідь десятого жовтня на легендарному стадіоні «Дніпро Арена» в м. Дніпро.