ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УНІВЕР-ДИНАМО"

Новина створена 2018-09-081217

ФК «ЕНЕРГЕТИК» СОЛОНИЦІВКА 0:4 ФК «УНІВЕР-ДИНАМО»

В заключному турі другого кола чемпіонату Харківської області, біло-сині проводили виїзну гру проти ФК «Енергетик» Солоницівка. І хоча перше місце в групі «В» динамівцям вже було забезпечене достроково, гра несла неабиякий характер, адже розігрувались «золоті» очки, з якими команди продовжать участь у третьому колі змагань. Варто відмітити, що Солоницівсьий Енергетик займає третю позицію в турнірній таблиці іу свою чергу, після прикрої поразки першого кола на Динамо Арені (4:1) був налаштований перемагати. Але, як стало відомо пізніше, нічого особливого команда Євгена Назарова не створила і вже на 22-й хвилині ігрового часу, після флангової передачі від Рудя, захисник Енергетика Родітєлєв, майстерно зрізав м’яча у власні ворота (1:0). Не збавляючи обертів динамівці у звичному для себе режимі продовжили тиснути на ворота господарів поля і вже на 25- й хвилині зв’язка Сомі-Черченко подвоїла результат: Ібех виграв перший м‘яч, а Олександр, задіявши свою реактивну швидкість та протягнувши його ще декілька метрів, пробив з лівої повз воротаря (2:0). На перерву біло-сині пішли за комфортного рахунку, а після відпочинку вже у заключній половині другої 45-ти хвилинки нагадав про себе Вадим Зінов’єв, який вийшовши на заміну встигнув оформити дубль. Отримавши скидку від Логінова, за межами карного майданчика, сімка динамівців нічого не вигадуючи, пробила точнісінько у «дев‘ять», без шансів екс-професіоналу Микиті Овчарову, який лише поглядом міг спостерігати за траєкторією залітаючого у сітку м’яча. Другий гол Вадима був менш ефектним: захисник господарів, помилившись у простій ситуації сам віддав м‘яч Ольховському, який мав забивати свій дебютний гол за біло-синіх, але не переграв голкіпера - Овчаров відбив у падінні на набігаючого Зінов’єва, який без особливих проблем загнав «сферу» у білий прямокутник Енергетика, таким чином встановивши жирну крапку в матчі.

Підопічні Сергія Сизихіна перемагають на виїзді із переконливим рахунком 4:0. За результатами 22-х турів, наша команда із 45-ти балами займає першу сходинку турнірної таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача ФК «Металіст 1925 Юніор» на 6 очей. Попереду третє коло чемпіонату, аматорський Кубок, Кубок МВС. Як бачимо графік перенасичений, залишається лише подякувати та побажати нашим хлопцям здоров`я , перемог і виконання нових поставлених цілей!