Асистенти арбітра: Г. Мустафаєв, Б. Комарь.

«Універ-Динамо-2»: ГНП, Сагайдак, Толокньов, Новиков, Кушнір, Кононов (Єрьоменко, 32; Круцкевич, 41), Сивоконь, Сірий (Васильєв, 67), Татьков, ГНП, Бондаренко.

«Авангард»: Штонда (Потімков І, 41), Євтіхов, Бородін (Яшин, 54), Потімков Ю., Острик (Кузубов, 62), Барсуков (Буе, 67), Кучков (Бордовський, 68), Емере (Гуренко, 54), Баранов, Оніані, Дуруеке.

Запас: Курцев.

Голи: Кучков (11), Емере (18).

Попередження: Татьков (30) – Дуруеке (39).

Дублери повністю провалили першу 20-ти хвилинку зустрічі. Дехто із гравців взагалі випав із гри, а дехто  спробував свої сили на фоні міцного суперника, були і такі, що вперше вийшли грати на такому рівні змагань. Причинним зв’язком між діями і наслідками стали пропущені м’ячі у власні ворота на 11-й та 18-й хвилинах двобою. Як виявилось пізніше, саме такий і було зафіксовано остаточний підсумковий рахунок матчу.  Авангардівці виглядали більш підготовленішими, зібраними і сконцентрованими на перемогу із чим їх і вітаємо !

Наступну зустріч резервний склад динамівців проведе у неділю 21 березня проти «Маяка» (Валки). Початок матчу на стадіоні НТК «Динамо-Арена» о 14:30.