Асистенти арбітра: Степаненко Олексій (Запоріжжя), Тютерєв Максим (Дніпро).

Четвертий арбітр: Щепотьєв Андрій (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12  І. Швайченко,  6  О. Черченко,  15 І. Омеляненко (7 Т. Азізов, 67), 11 В. Ольховський (16 В. Дем’янко, 69), 4 Д. Новіков, 22 І.А. Луценко,  13 С. Лавренов, 33 В. Зайчук, 10 Б. Єлоєв, 8 Д. Гнилицький, 55  Д. Бондаренко.

Запас: 1 О. Середнюк, 19 Ф. Сивоконь, 14 М. Логінов, 9 Д. Кучирка, 3 В. Сластьон.

ФК «Сапфір» (Краматорськ): 1 О. Лук’яненко, 27 О. Фесенко (4 К. Варванський), 5 Є. Кривенко, 3 Д. Логінов, 23 М. Саченко (2 С. Либа), 6 О. Кузнецов (8 А. Анискін), 13 І. Ахалария (15 Є. Панасюк), 17 І. Замарін, 11 А. Вацюк, 7 О. Шихов (21 О. Іванов), 10 О. Мачулін.

Запас: 12 О. Штучний, 10 М. Денисенко.

Тренер: Р. Ю. Федоренко.

Голи: В. Ольховський (42), Д. Гнилицький (46), О. Черченко (68).

Попередження:  Д. Гнилицький (70), І. Луценко (81) – Є. Кривенко (93).

Краматорський  «Сапфір», який два останні сезони не мав собі рівних на теренах Донецької області, завітав до Харкова на зустріч у рамках 1/8 фіналу  Кубку України серед колективів ААФУ по футболу. З насторогою чекав тренерський штаб «Універ-Динамо» потужний напад кращої  команди Донецької області. В цьому секрету не має, середня результативність «Сапфіра» в обласній першості за останні 3 сезони складає 4,4 м’ячі за гру!!! Те що суперник біло-синіх насправді має сильну атакувальну ланку, на свої очі побачила велика армія прихильників футболу, яка заповнила трибуни затишного стадіону навчально-тренувального комплексу «Динамо-Арена». Команди на суд вболівальників винесли яскраву атакувальну гру з безліччю небезпечних моментів, частина з яких завершилася красивими забитими голами. На жаль першу частину матчу динамівцям довелось грати проти сильного вітру, м’яч подекуди зависав у повітрі під час виносу, не перелітаючи навіть центральну лінію поля. Також до першої половини зустрічі можна сміливо пристосувати нове правило: «Не забиваєш ти, не забивають і тобі!». Ця істина була актуальна аж до 42 хвилини матчу. Вже на початку зустрічі удар динамівця Гнилицького потрапив у сітку із зовнішньої сторони від стійки, відразу не менш гостра відповідь гостей – удар головою сапфірівця Мачуліна з лінії воротарського майданчика вийшов трохи неточним. Далі п’ятихвилинний обмін «люб’язностями» підсумував відмінний сейв Швайченка після удару зі стандарту захисника «Сапфіру» Логінова. Ще хвилина, і форварду «Універ-Динамо» Ольховському лічених сантиметрів не вистачило, щоб замкнуту націлену передачу з флангу від Зайчука. Далі більше… На удари у виконанні харків’ян Гнилицького, Новікова та Бондаренка гості відразу відповідали ударами Вацюка, Ахаларії та Мачуліна. Та все ж ближче до закінчення першого тайму все помітніша стала ігрова перевага біло-синіх, наслідком якої стали кілька дуже небезпечних моментів біля володінь кіпера «Сапфіру» Лук’яненка. Спочатку Черченко не використав вихід віч-на-віч з воротарем гостей, потім Ольховський з Черченком на пару нанесли три поспіль удари з кута воротарського майданчика – Лук’яненко та захисники відвели загрозу. Повинен був м’яч залітати до сітки «Сапфіру» після удару головою Луценка -  кіпер гостей продемонстрував блискавичний сейв і долонею переправив сферу поза межі білого прямокутника. Проте, неминуча за перебігом обставин на полі подія, сталася за 3 хвилини до завершення першої 45-ти хвилинки. Масована атака біло-синіх завершилася різаною передачею капітана команди Луценка у центр штрафного майданчика, де «кубковий герой»  Ольховський (три м’ячі у двох матчах) відкрив рахунок у зустрічі. Другий тайм розпочався з атаки господарів поля, після якої у карному майданчику гостей закрутилася справжня веремія. Удар того ж Ольховського з двох метрів – воротар гостей відсікає, дещо вийшовши на перехват, постріл у кут воріт від Омеляненка – знову сейв кіпера Лук’яненка, відмінний удар головою Ольховського у порожній кут воріт з правого кута воротарського майданчика –  захисник ножицями через себе вибиває м’яч з лінії воріт!!! Четвертий за ліком на добиванні  Зайчук пробиває з лівого кута воротарського майданчика – знову у ролі воротаря опинився захисник «Сапфіру», який відбиває на Омельяненка. Іван в свою чергу робить скидку на Гнилицьго і Денис спрямовує гармату і заганяє сферу у праву дев’ятку Сапфіра – 2:0. Гол вийшов ефектним і від поперечини пересік лінію воріт гостей в подальшому пішовши гуляти по сітці.  Це на ваш розгляд не добірка стовідсоткових нагод однієї команди за кілька матчів, це чотирнадцяти секундна  «пожежа» (всі цікаві події матчу дивіться у відеоогляді за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nLqCN6E-EY0&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1piofrbQZmDl5x2NEYjeAMWjTsvGCX4BfAgicy9tnBkI2u1CyAb_A1ruA) у штрафному майданчику «Сапфіра» під час однієї атаки, розпочата майстерними індивідуальними діями на правому фланзі Єлоєвим і завершена більярдним «шедевром» із розряду «Спробуйте повторити, все одно не вдасться!» у виконанні Гнилицького. Перевага у два м’ячі вже дозволяє більш-менш комфортно себе відчувати перед матчем-відповіддю, але динамівці не стали «сушити» гру, а з новою хвилею атак пішли на ворота «Сапфіру». Знову пристрілка Черченка, Зайчука та Бондаренка врешті решт завершилася на 68 хвилині голом-красенем у виконанні Черченка. Отримавши розрізну передачу на своїй половині поля та застосувавши свою реактивну швидкість, Олександр протягнув його по всій половині поля гостей і своєю «лівою» позбавивши шансів кіпера гостей, не менш реактивно вистрілив у ліву дев’ятку – 3:0.  Практично гра була зроблена, залишалось лише втримувати досягнутий результат, таким чином не даючи гостям відмітитись у володіннях Швайченка.  Останні двадцять хвилин зустрічі захисні ланки команд значно переважали атакувальні, тому і небезпечних моментів було обмаль. Лише наприкінці зустрічі команди обмінялися гострими «уколами». У біло-синіх мав забивати Єлоєв, в свою чергу у краматорців Панасик, але герої сьогоднішнього протистояння Швайченко та Лук’яненко в черговий раз довели свою високу майстерність.

Перемогою 3-0 на користь ФК «Універ-Динамо» завершилася перша зустріч двоматчевого протистояння з ФК «Сапфір». Матч-відповідь через тиждень у Краматорську, побажаємо нашим хлопцям гарної гри та переможного результату!