Асистенти арбітра: Думенко Володимир (Харків), Український Віталій (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: Плужник Олег (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків): 12 І. Швайченко, 6 О. Черченко, 15 І. Омеляненко, 11 В. Ольховський (9 Ф. Сивоконь, 29), 19 К. Логвіненко, 80)), 4 Д. Новіков, 22 І. Луценко, 13 С. Лавренов (7 Т. Азізов, 55), 33 В. Зайчук (18 В. Толокньов, 88), 10 Б. Єлоєв (16 М.Татьков, 77), 8 Д. Гнилицький (14 М. Логінов, 84), 3 Д. Бондаренко.

Тренер: С.В. Сизихін.

ФК «Енергетик» (Солоницівка): 30 К. Охотович, 2 І. Родітєлєв (15 Д. Скляр, 74), 3 І. Пец, 5 Д. Іванченко (9 В. Дойчев, 34), 11 В. Алексєєв, 46)), 16 Б. Вороб’йов, 13 О. Кононихін, 4 Б. Отіско (18 А. Безсалов, 68),6 Д. Барсуков, 10 К. Ернест (17 В. Христинюк, 78), 19 Р. Шафоростов, 8 Р. Ярошенко (14 Е. Яцюк, 87).

Запас:  1 Д. Долгополов.

Тренер: В.С. Харченко.

Голи: І. Луценко (1-пен), О. Черченко (41), С. Лавренов  (45+1), Ф. Сивоконь (73) – Р. Ярошенко (13).

Попередження: Д.Гнилицький, 6; В. Зайчук, 28; Ф.  Сивоконь, 57; І. Омелянченко, 63; М.Татьков, 87 – Б. Отиско, 40; В.Алексєєв, 53; О. Кононихін, 63; Р. Шафоростов, 87.

Двадцять четверте серпня у Харківському національному універсітеті внутрішніх справ вийшов по справжньому святковим днем! Спочатку пройшли урочисті заходи, присвячені 28-й річниці Незалежності України ну а ввечері – яскраве футбольне дійство у Вищій лізі чемпіонату Харківської області з футболу за участю команд ФК «Універ-Динамо» та ФК «Енергетик». Ще десь за годину до початку гри до стадіону НТК «Динамо-Арена» потекли «вболівальницькі струмочки» з прилеглих до ХНУВС мікрорайонів, почали з'їжджатися відомі харківські фахівці і футболісти, із задоволенням «окупували»  глядацькі місця курсанти першого курсу та ті, яки вже повернулися до університету після канікул. Такому ажіотажу навколо футбольного матчу (1400 глядачів!!!) можуть позаздрити навіть деякі клуби Першої ліги України. Мусимо визнати, гравці обох команд не розчарували своєю грою численних прихильників футболу, продемонструвавши яскраву та динамічну гру!

Вже на 10-тій! секунді зустрічі захисник гостей з порушенням правил у карному майданчику зупинив гострий прорив Лавренова. Головний арбітр зустрічі Кривушкін справедливо, без вагань, призначив пенальті. Удар з «точки» капітана «Універ-Динамо» Луценка був зразковим, 1-0. Далі ми побачили десятихвилинку відкритого футболу. На 3 хвилині Лавренов з незручної позиції пробиває у кут воріт – воротар гостей Охотович у стрибку відводе загрозу. Практично міттєва відповідь «Енергетика»  і Отіско з лінії карного майданчика гарматним пострілом під поперечину змусив проявити усю свою майстерність Швайченку. Далі більше… Дві дуже гострі подачі кутових у виконанні гостей завершилися небезпекою. У першому випадку удар з гострого кута заблокував Ольховський, а у другому Пец пробив головою поруч зі стійкою! На 8 хвилині мав подвоювати перевагу форвард біло-синіх Ольховський. Після відмінної за виконанням передачі через пів поля від Зайчука Віталій, на скорості увірвавшись по правому краю до карного майданчика потужно пробив у дальній кут – блискуча реакція Охотовича залишила рахунок на табло незмінним. Ще через хвилину після гострої подачі з кутового від Омеляненка відразу двоє  гравців господарів на дальній стійці не змогли завершити атаку. Далі протягом хвилини пройшов обмін люб’язностями: спочатку гравець «Енергетика» Отіско з лінії карного майданчика пробив повз ворота, а потім гравці «Універ-Динамо» Ольховський та Луценко не змогли замкнути гострий простріл вздовж воріт Гнилицького. Наступна хвилина зустрічі вийшла результативною. Шафоростов по лівому краю вивів Ярошенка віч на віч зі Швайченком, удар Романа у кут воріт зрівняв рахунок у зустрічі, 1-1. Далі, до 29 хвилини особливої гостроти біля воріт обох суперників практично не було. Напівмоменти Єлоєва, Шафоростова та Ольховського, кілька стандартів, які не привели до небезпеки – це заслуга захисту обох команд, очолюваними Луценком «Універ-Динамо» та Родітєлєвим «Енергетик». На вище згаданій хвилині після подачі кутового Омеляненком Лавренов головою з 5 метрів пробиває поруч зі стійкою. В наступній атаці після удару Луценка Охотович з під поперечини переводить м’яч на кутовий. Далі більше! На 33 хвилині Швайченко ударом від воріт вивів практично сам на сам з Охотовичем Черченка. Олександр у боротьбі з двома захисниками зміг пробити над воротарем – поперечина! На 36 хвилині могли вийти вперед вже гості. Удар зі штрафного у 20 метрах по центру від воріт у виконанні Шафоростова прийшовся у стінку. Гол назрівав, і відбувся на 41 хвилині. У 35 метрах від воріт «Енергетика» збивають Сивоконя. Штатний «далекобійник» біло-синіх Гнилицький гарматним пострілом змусив проявити свою майстерність Охотовичу, та на добиванні Черченком Костянтин вже був безсилий, 2-1. Гості мали шанс зрівняти рахунок на 44 хвилині. Після кутового Пец головою з лінії воротарського майданчика пробивав по воротах – Швайченко у стрибку «намертво» заволодів м’ячем. Знову спрацювало правило «Не забиваєш ти – забивають тебе!». Після подачі Єлоєва з правого флангу Лавренов ефектно головою відправляє м’яч у кут воріт повз Охотовича! За рахунку 3-1 команди пішли на перерву.  Друга половина зустрічі пройшла за тим же сценарієм, що і перша. Ті ж небезпечні стандарти у виконанні обох команд, така ж велика кількість гольових моментів та справжня чоловіча боротьба. Тільки є одна різниця – під час другого тайму у складі ФК «Універ-Динамо» з’явилося багато молоді, де які з них взагалі дебютували на дорослому рівні. Такий шаг тренера біло-синіх С.В. Сизихіна був вимушений. Вже 28 серпня універ-динамівцям доведеться стартувати у Кубку україни під егідою ААФУ, тому потрібно юним гравцям надавати більше ігрової практики для можливості вавріюванням складу у подальших виступах. Можемо констатувати – хлопці свого наставника не підвели. Кожен з них, за виключенням кількох помилок, вдало провів свій ігровий відрізок у зустрічі. Ну а загалом, загальна перевага харків’ян втілилася в ще один гол. На 74 хвилині вдалим прострілом з лівого флангу результативно скористався Сивоконь, встановивши рахунок зустрічі  4-1 на користь ФК «Універ-Динамо». Фінальний свисток арбітру матча Кривушкіна пролунав відразу після небезпечного пострілу півзахисника біло-синіх Татькова та підсумував чергову перемогу футбольного клубу «Універ-Динамо»!

Поздоровляємо біло-синіх з черговою перемогою у чемпіонаті і бажаємо вдалого та переможного виступу  у наступних зустрічах!