ФК «Універ-Динамо» (Харків) – ФК «Первомайський» (Первомайський)  5-0 (1-0).

Асистенти арбітра: Луценко Олександр (Харків), Демченко Данило (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: Євдокімов Сергій (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків): 1 І. Таран, 3 В. Процюк, 19 І. Сулаєв, 13 О. Черченко, 11 В. Ольховський (15 О. Семенов, 70), 5 М. Логінов (22 І. Омеляненко, 82), 23 С. Лавренов, 9 Д. Кучирка, 33 В. Зайчук, 16 В. Дем’янко (10 Г. Кіцила, 85),  8 Д. Гнилицький.

Запас: 12 І. Швайченко, 6 А. Пуляєв, 7 Т. Азізов, 77 С. Бортник.

Тренер: С. В. Сизихін.

ФК «Первомайський» (Первомайський): 1 Р. Путренко, 77 О. Кириченко (19 О. Фрусович, 80), 4 Р. Махлоєв, 2 А. Гармідов (5 В. Корсун, 46), 13 Р. Білан (11 О. Бондар, 46), 10 А. Ковальов (7 О. Лисенко, 70), 17 П. Тарануха, 15 Д. Кузнєцов, 14 А. Бондар, 9 О. Чуніховський (6 М. Адентабе, 64), 23 О. Андріанов.

Запас: 16 Ю. Пєсков 8 О. Іванов.

Тренер: Є. О. Фєдотов.

Голи: В. Ольховський (21, 64), О. Черченко (59), Д. Кучирка (74-пен), І. Омеляненко (90+1).

Після «валківської катастрофи» у шанувальників біло-синіх були побоювання за кінцевий результат протистояння з гостями із Первомайського. Питання було важке: чи зможуть після болючої невдачі психологічно оговтатися гравці ФК «Універ-Динамо»? Та ще, як на зло, через дискваліфікацію мав пропустити зустріч лідер команди у всіх відношеннях Ігор Луценко. Всі побоювання відпали, як тільки побачили рішучі та безкомпромісні погляди головного тренера та гравців команди!

...Два небезпечні вкидання з ауту у карний майданчик гостей, три простріли з правого флангу вздовж воріт, заблокований у підкаті захисником удар з п’ятнадцяти метрів від Гнилицького та зароблений кутовий – це хронологія стартових 56 секунд матчу...

Стартовий спурт харків’ян задав темп усьому першому тайму. На третій хвилині після передачі з правого флангу від Кучирки Дем’янко виграв верхову боротьбу у воротаря, та на добиванні Черченко в падінні не зміг переграти захисників. Через дві хвилини Дем’янко, обігравши в карному майданчику двох суперників, пробив поруч зі стійкою. В наступній атаці Ольховський  у протиборстві з опонентом спромігся вивести віч-на-віч з воротарем  Дем’янка – підсічка Віктора виявилася не точною, у поперечину воріт. Наступні десять хвилин пройшли за переваги господарів, в яких продуктивно на флангах діяли Зайчук і Кучирка. За підтримки Процюка, Лавренова та Сулаєва ці гравці зробили кілька небезпечних прострілів вздовж воріт суперника, але результативними вони не стали. Тотальний пресинг команди гостей все-таки втілився у забитий м’яч і біло-сині на 21 хвилині повели в рахунку.  Під час позиційної атаки Гнилицький різкою розрізною передачею з середини поля вивів Ольховського віч-на-віч з Путренком. Віталій холоднокровно та результативно розібрався в ситуації і підсічкою перекинув стража воріт первомайців. Дві хвилини потому Дем’янко міг вибігати на рандеву з воротарем ФК «Первомайський» але швидкості Віктору забракло. Ударним вийшов для харків’ян трихвилинний проміжок часу на рубежі третьої чверті першого тайму. Спочатку, після блискучої передачі від свого карного майданчика від Логінова, мав реалізовувати побачення з Путренком Дем’янко. Знову воротар вийшов переможцем, виставивши праву ногу. Кутовий, зароблений універ-динамівцями,  повинен був збільшувати різницю у рахунку. Після навісу Гнилицького і боротьби з воротарем Лавренова, вище кількох захисників вистрибнув Черченко, та на жаль Олександру трохи забракло влучності. Ще через хвилину після розіграшу чергового стандартного положення (загалом протягом матчу футболісти ФК «Універ-Динамо» подали близько двадцяти! кутових) у воротарській площині утворилася справжня веремія, три удари з двометрової зони були заблоковані захисниками. В останні десять хвилин першого тайму з моментів біля воріт гостей можна відмітити не влучний удар із зручної ситуації Логінова, яку для нього організував Зайчук. Підбиваючі підсумок першої половини зустрічі, потрібно відмітити взаємодопомогу захисту футбольного клубу «Універ-Динамо» на чолі з капітаном команди Процюком. Кілька разів протягом тайму вони залучали при передачах свого воротаря Тарана, допомагаючи йому «не замерзнути» у власних воротах – жодного разу гості Іллю так і не потурбували. Другий тай розпочався у більш рівній боротьбі. Команди обмінялися двома небезпечними пострілами із-за меж карного майданчика. В обох випадках вдало зіграли воротарі Путренко і Таран (перший удар в площину воріт господарів). Паритет по грі при мінімальній перевазі за рахунку продовжувався до 58 хвилини, потім все пішло-поїхало. Дем’янко проривом по правому флангу  запустив у відрив Ольховського. Віталій на швидкості увірвався до карного майданчика гостей та потужним пострілом змусив зробити неймовірний сейв Путренку, але від голу Романа це не врятувало. Спритнішим за захисників на добиванні виявився Черченко, 2-0. Через п’ять хвилин Олександр на 50 відсотків зробив третій м’яч у ворота гостей. Його націлена передача вздовж воріт допомогла Ольховському сповна використати інші 50 відсотків результативного моменту і оформити гольовий «дубль», 3-0. На 64 хвилині мав доводити рахунок до розгромного Дем’янко, якого віч-на-віч з голкіпером вивів Черченко. Дуель з форвардом виграв воротар. На четвертий гол довго чекати не довелося. Простріл з правого флангу від Семенова знайшов руку захисника ФК «Первомайський». Арбітр Поважний без вагань вказав на 11-ти метрову позначку, а сам стандарт чітко реалізував Кучирка, 4-0. Цей гол трохи розворушив гостей. Пішли атаки флангами, було зароблено кілька кутових та здійснено три спроби ударів по воротах. Самий найреальніший шанс первомайці втратили на 86 хвилині матчу. Чи не єдина за всю гру помилка надійного Процюка залишила наодинці з Тараном форварда гостей, який не використав чудову нагоду «розмочити» рахунок, пробивши поруч зі стійкою. Останні хвилини матчу пройшли в атаках господарів. Один лише Кіцила мав три відмінні нагоди щоб розписатись у воротах Путренка. Третя нагода стала гольовою. З першим ударом Гліба воротар впорався, та з другим від Омеляненка вже не зміг, Іван технічно пробив у правий від воротаря кут і поставив остаточну крапку в матчі - 5:0.

В підсумку ми стали свідками кількох подій, які маємо відмітити: перше – найбільша перемога господарів в цьому сезоні, друге – дебютні голи у чемпіонаті області в складі команди від Ольховського, третє – «шатаут»  Тарана, четверте, головне – яскрава, з великою кількістю небезпечних моментів гра у виконанні обох команд, яка сподобалася всім без винятку присутнім суботнього вечора на стадіоні навчально-тренувального комплексу «Динамо-Арена»!