Асистенти арбітра: Запоріжський Артем (Харків), Ніконенко Тарас (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: Тюрін Олександр (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків): 12 І. Швайченко, 6 О. Черченко (16 В. Дем’янко, 67), 17 О. Семьонов (11 В. Ольховський, 75), 3 В. Процюк, 20 І. Луценко, 13 С. Лавренов, 9 Д. Кучирка (7 Т. Азізов, 85), 10 А. Запорощенко (14 М. Логінов, 55), 77 В. Зайчук, 8 Д. Гнилицький, 18 Д. Бондаренко (15 І. Сулаєв, 87).

ФК «Арена» (Харків): 30 К. Архіпчук, 35 В. Коробкін, 88 Д. Чапланов (16 В. Васильченко, 46), 34 М. Чепур (2 О. Ольховський, 46), 11 Б. Серпухов (37 Д. Певний, 84), 4 І. Зінов’єв, 29 Д. Базалій (25 Д. Шинкарьов, 75), 8 З. Джигалов, 10 І. Вановський (33 А. Левченко, 29), 7 Д. Ндукве, 22 В. Давискиба (15 О. Ворохобін, 55).

Запас: 1 К. Лазута.

Тренер: В.С. Комарницький.

Голи: І. Луценко (16), В. Дем’янко (82), В. Зайчук (90+2).

Попередження: І. Луценко (90+2) – Б. Серпухов (5).

Зі стартовим свистком арбітру футболісти ФК «Універ-Динамо» кинулися в атаку на ворота суперника. Вже на четвертій хвилині О. Семьонов разом з О. Черченком дивом з меж воротарського майданчика не змогли переграти голкіпера футбольного клубу «Арена». Ще через дві хвилини О. Черченко, виборовши м’яч на підступах до карного майданчика, чудово пробивав у дальній від воротаря кут, але цей удар встигли заблокувати захисники. Як не забив на десятій хвилині О. Семьонов, він мабуть і сам не зрозумів. Після чудової прострільної передачі з правого флангу Олександр в падінні не влучив по м’ячу з півметра перед порожніми воротами! Гол назрівав і відбувся на шістнадцятій хвилині: стандарт у виконанні В. Зайчука результативно завершили І. Луценко та С. Лавренов. М’яч був записаний на першого… Активно діяв в ці хвилини Сергій і мав ще нагоду відзначитись у першому таймі, але з його ударом під поперечину блискуче справився К. Архіпчук. Ігрова ініціатива «біло-синіх» до перерви вилилася ще в кілька моментів біля воріт суперника, найнебезпечнішим з яких став удар в хрестовину Д. Кучирки на сорок другій хвилині матчу. А що ФК «Арена»? Реальний шанс зрівняти рахунок вони мали на тридцятій хвилині. Після подачі кутового нападник гостей впритул пробивав по воротах, але на допомогу господарям прийшла поперечина воріт. Перші десять хвилин другого тайму були повністю за футболістами ФК «Арена». Головний тренер гостей В.С. Комарницький у перерві зміг налаштувати своїх підлеглих на продовження боротьби. Кілька випадів на ворота ФК «Універ-Динамо» могли завершитись небезпекою, але захист команди діяв надійно. В одному з епізодів лише блискуча реакція воротаря господарів І. Швайченка не дозволила аренівцям змінити свій нуль на табло на одиницю. Тут вже прийшлося вносити корективи в гру головному тренерові ФК «Універ-Динамо» С.В. Сизихіну. Вихід на поле М. Логінова (забігаючи наперед відмітимо, що зі всіма замінами наставник «біло-синіх» вгадав на «всі 100»!) додав швидкості півзахисту. Максим порою стягував на себе по кілька опонентів, тим самих даючи вільний простір для результативних дій своїм партнерам Д. Гнилицькому та Д. Кучирці. Такі зміни в грі не заставили себе на довго чекати. На шістдесят першій хвилині О. Черченко «вигриз» м’яча у захисників і воротаря суперників, але на влучний удар забракло сили, ще через хвилину Д. Кучирка метрів з сорока намагався зненацька застукати К. Архіпчука: м’яч пролетів поруч зі стійкою. Ну, а остання десятихвилинка матчу, це справжня атакувальна феєрія у виконанні гравців господарів поля. В цей проміжок часу дії «біло-синіх» нагадували гру легендарного київського «Динамо» часів Валерія Васильовича Лобановського. Агресивна гра по всьому фронту атаки за участю майже всіх гравців команди і як наслідок – «пекло» у володіннях воротаря ФК «Арена»! Двічі мав забивати після стандартів капітан команди І. Луценко. В першому випадку захисники вибили м’яч з кута воріт, а в другому на допомогу гостям прийшла поперечина. Не таланило при завершенні атак С. Лавренову, Д. Гнилицькому, Д. Кучірці та М. Логінову. Один тільки В. Ольховський тричі міг вписати своє прізвище до протоколу, як автор голу. Все ж старання Віталія принесли свої плоди, його прохід правим флангом завершився точною поперечною передачею, яку влучним ударом завершив ще один «джокер» В. Дем’янко. Останній гол організували все той же Дем’янко та півзахисник В. Зайчук: перший зробив чудовий простріл, а другий вдало замкнув дальню стійку.

3-0, такі цифри висвітилися на табло після фінального свистка арбітру матчу. Поздоровляємо наших хлопців з черговою перемогою і бажаємо успіху в наступному матчі!