ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УНІВЕР-ДИНАМО"

Новина створена 2018-10-061060

ФК "Універ Динамо" vs ФК "Люботин". Сильнішого не виявили...

Люботин забив першим після розіграшу стандарту, але за хвилину Рудь відновив паритет на табло прицільним пострілом у праву дев’ятку, а через десять хвилин стандарт зіграв і на біло-синіх - Лавренов вдало замкнув подачу з кутового від Черченка. Після забитого другого голу господарі затисли гостей на власній половині поля і мали щонайменше дві стовідсоткові нагоди для взяття воріт, але люботинці вдало відбили навалу і зберегли рахунок першого тайму незмінним. Останні п’ять хвилин першої 45-ти хвилинки команди провели в рівносильній боротьбі.

В таймі другому, з перших його хвилин, гості понеслись та направили усі свої сили на те, щоб вирівняти ситуацію на табло. Динамівці, у свою чергу, замість того, щоб грати у звичний для себе футбол та переламати хід поєдинку притиснулись до власних воріт за що і поплатились. 2:2 на 55 хвилині - залишалось грати ще достатньо часу, більше того двадцять останіх хвилин люботинці грали в меншості, але чомусь господарі цим не скористались.???? Чудову нагоду на останніх секундах зустрічі мав іменинник Данило Кучірка, який на 90+3 хвилині узявся пробивати, призначений за фол проти Ібеха Соммі, 11-ти метровий удар, але і тут Люботинців від поразки врятувала поперечина. Тяжко зрозуміти, адже Данило усі свої стандарти завжди виконував із стовідсотковою реалізацією. Прикрі 2:2 - ФК "Люботин" задовольняєьбся нічиєю, яка на руку зовсім іншій команді.