3

0

Попередження

1

Резервістам першої команди ФК «Універ-Динамо» у турнірі Зимової першості області потрібно виконати два основних завдання. Перше – своєю грою довести право на місце в основному складі. Друге – своїми іграми не відходити від девізу клубу: «Кожна зустріч – тільки перемога!».

Суперником біло-синіх у третьому турі першості був дебютант обласних змагань футбольний клуб «Водолага». Команда хоч і без досвіду, але у минулому турі створила багато проблем бронзовому призеру минулорічного чемпіонату області у Вищій лізі ФК «Зміїв». Щоб не доводити до інтриги розвиток подій у зустрічі, динамівці відразу після стартового свистка арбітру Прем’єр-ліги Дмитра Кривушкіна зуміли «зробити гру». 4-0, такий рахунок висвітлювався на табло «Динамо-Арени» після дебютних чотирнадцяти хвилин матчу. Розпочав голепад і відразу деморалізував суперника рідкісним по красі ударом під поперечину з «нульового» кута Татьков. Вербицький і Васильєв вдало зорієнтувалися у карному майданчику після флангових атак. Ну а четвертий гол з пенальті поставив результативну крапку в першій чверті тайму. Після бурхливого і результативного старту гра плавно перейшла у більш спокійне русло з прогнозованим перебігом подій на полі. Водолажці весь час намагалися відбудувати належну організацію гри, у свою чергу динамівці за комфортної переваги грали по результату, методично навантажуючи воротарські володіння гостей. Новий спалах гольової феєрії господарів поля розпочався відразу після серії замін. Голи знову посипалися у ворота футболістів Водолаги. 5-й та 6-й голи були забиті зі стандартів. Пенальті та штрафний з вісімнадцятиметрової відстані у виконанні граючого президента клубу Бортника були виконані бездоганно. Буквально через три хвилини відзначився ще один претендент на місце у першій команді – Давискиба, який зафіксував рахунок на позначці 7-0. Остаточну крапку в матчі поставив Дума, який запустив сферу з майже «мертвої» зони у дальній кут. Поздоровлення жінок до «8 березня» і 8-0 на користь резервістів біло-синіх ще більше заплутав ситуацію у турнірній таблиці групи «В». Відразу три команди «Універ-Динамо-2», «Енергетик» та «УФК U17» займають місця з 2 по 4-те, маючи по 6 очок. Не далеко від них відірвався поточний лідер ФК «Зміїв» (гандикап 3 очки). Висновок один – набирайтеся терпіння, все найцікавіше попереду!