charset ?>"> Динамівці провели контрольний матч проти команди Першої професійноі ліги України - ФК «Авангард» Краматорськ!
ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УНІВЕР-ДИНАМО"

Новина створена 2020-02-0957

Підсумовуючи  результатами першого тайму (0:1) варто відмітити про те, що «біло-сині» справили позитивне враження від перебігу подій на полі.  Більше того рахунок мали відкривати саме харків’яни - Ольховський змарнував вихід сам на сам, а потім із зручної позиції після навісу кутового пробив дуже щільно.....на жаль над поперечиною. За декілька хвилин Черченко не дотягнувся до м’яча, щоб переправити його у ворота, замикаючи розрізну передачу з флангу. Але «якби» та «на жаль» рахунок на табло не змінюють.
Такий перебіг подій та абсолютно рівносильне протистояння на полі від аматорів, звично не влаштовувало професіоналів і вони на 44–й хвилині першого тайму використавши помилку «динамівців» відкрили рахунок - 1:0.
В роздягальню...
Гра несла виключно товариський характер і з огляду на це, по перерві відбулося ряд замін. Свій перший шанс помірятися силами із професіоналами отримали 18- ти річні Сивоконь , Азізов, Новіков, Сластьон та Логвиненко, а також Дем‘янко та Гудзь. Дещо пізніше Швайченко поступився місцем у воротах Маніку. Від першого тайму на полі залишився лише капітан Луценко, Кучирка та Омельяненко.
На жаль,  попри різницю у класі, юні футболісти не справились із професійними діями авангардівців і внаслідок своїх власних помилок програли другій тайм (0:3). Варто відмітити також той факт, що і небезпеки поблизу воріт суперника у другому таймі майже не було - професіонали за статусом діяли розумно, швидко і надійно!
В підсумку по грі справили непогане враження, але ж таки логічно поступились команді Першої професійної ліги України.