Асистенти арбітра: Терент’єв Дмитро (Харків),  Лукашук Богдан (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: Кореньков Олег (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12  І. Швайченко, 22 І.А. Луценко, 4 Д. Новиков, 2 Д. Бондаренко, 8 Д. Гнилицький, 7 Т. Азізов, 15 І. Омеляненко, 10 Б. Єлоєв, 33 В. Зайчук, 20 Ф. Сивоконь, 16 В. Дем’янко. 14

На заміну виходили: 1 О. Середнюк , 14 М. Логінов, 11 В. Ольховський, 6  О. Черченко, 9 Д. Кучирка.

ФК «Газовик» (Донець): 1 В. Доля , 2 Є. Щербань, 4 Є. Лобко, 3 О. Бєлєвцов, 9 Д. Чалий, 16 С. Серьогін, 13 В. Курзенков, 7 О. Буданцев, 10 М. Харченко, 19 О. Карабаза, 14 В. Богуненко.

На заміну виходили: 46 С. Дрокін ,15 А. Цяпка, 5 О. Мозговий, 20 А. Матенко, 18 С. Герасименко, 8 А. Божко, 11 В. Лук’яненко.

Тренер: О.О. Буданцев.

Голи: І. Омеляненко (26), І. Луценко (37-пен, 79-пен).

Мряка, яка перетворилася на справжню зливу відразу після сповіщення про початок зустрічі стартовим свистком арбітру так і не вщухла до самого закінчення матчу, але майже жоден із практично тисячі прихильників футболу не залишив трибуни красеня-стадіону навчально-тренувального комплексу «Динамо-Арена» аж до фінальної секунди гри! «Винуватцями таких незручностей для вболівальників» стали гравці обох команд, а точніше їхня чудова гра! Гості із Донця постали перед динамівцями та їхніми шанувальниками організованою командою з міцною обороною, мобільним півзахистом та швидкою атакою, яка під час матчу кілька разів дуже небезпечно турбувала оборонні редути харків’ян, маючі ще за рахунку 0-0 дві стовідсоткові нагоди для зміни паритету на свою користь. Спочатку після небезпечного удару форварда «Газовика» Карабази м’яч пройшов поруч зі стійкою, а потім постріл Чалого прийняла на себе стійка воріт. Цей момент став сигналом біло-синім для більш активних дій біля воріт «Газовика», бо до 26-ї хвилини зустрічі вони лише тричі (у порівнянні з минулими матчами це зовсім  небагато) могли змусити капітулювати надійного на протязі усієї зустрічі воротаря гостей Долю. Одного разу після пострілу Єлоєва з гострого кута м’яч «просвистів» над лівою дев’яткою і двічі мав чудові нагоди відзначитись Дем’янко, але обидва рази у зручних становищах форварда динамівців підвела влучність. Вищезгадана 26 хвилина нарешті принесла ФК «Універ-Динамо» перший гол. Зайчук з лівого флангу м’яким навісом знайшов на лінії воротарського майданчика Омеляненка і Іван без проблем розпочав гольовий реєстр м’ячів біло-синіх у Кубку Харківської області з футболу ім. М. Т. Уграїцького, 1-0. Ще до перерви могли забивати Зайчук та Азізов, а як не влучив по м’ячу у двох метрах від воріт Дем’янко (є такий вислів «дай пробити ще так 100 разів, і усі сто разів м’яч опиниться у воротах») після відмінної передачі з флангу у виконанні Сивоконя, зрозуміти важко. Все ж таки Віктор в подальшому своєю активністю довів, що він на сьогодні є одним з кращих форвардів ФК «Універ-Динамо».  На 35 хвилині після відмінної за виконанням і точністю передачі практично через все поле Бондаренка Дем’янко майстерно прокинув м’яч повз кіпера гостей, якому нічого не залишилося, як зберегти свої ворота від другого голу лише за допомогою порушення правил (усі цікаві епізоди зустрічі дивіться за посиланням: (https://www.youtube.com/watch?v=fH1LRb1iSTk).  Завжди холоднокровний капітан «Універ-Динамо»  Луценко не менш холоднокровно з точки подвоює перевагу своєї рідної команди, 2-0. Друга половина зустрічі пройшла за таким малюнком, як і перша. Багато ударів з різних відстаней у виконанні обох команд, але на жаль для вболівальників динамівців та газовиків, до голу з гри так і не призвели. Єдиний м’яч у другому таймі і командний третій у матчі харків’яни провели з пенальті. Черговий точний навіс Зайчука з флангу на лінію воротарського майданчика готувався результативно завершувати Ольховський, але поштовх у спину захисником «Газовика» не дозволив Віталію нанести завершальний удар. Справедливий вирок арбітру зустрічі Думенка майстерно виконав Луценко, тим самим зробивши гольовий дубль. До фінального свистка були можливості для зміни рахунку на табло як у ФК «Універ-Динамо» так і у «Газовика», та перевага динамівців з різницею у три м’ячі змінена не була. Тепер на біло-синіх чекає матч-відповідь, який відбудеться за тиждень у смт. Донець.

Побажаємо обом командам красивої гри, а нашим хлопцям перемоги!