ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "УНІВЕР-ДИНАМО"

Новина створена 2019-09-051277

Харків виявився сильнішим.

Тиждень тому, на стадіоні навчально-тренувального комплексу «Динамо-Арена» у першому матчі за Кубок України під егідою ААФУ футбольний клуб «Універ-Динамо» одержав впевнену за грою і частково за рахунком перемогу над представником Сумської області глухівським ФК «Велетень» з рахунком 2-0. Перевага на перший погляд достатня для впевненості у загальній перемозі по підсумкам двоматчевого протистояння, але це кубок, і будь-яке послаблення може дуже дорого коштувати, навіть фаворитам. Враховуючі вищесказане, біло-сині з перших хвилин у повторній виїзній зустрічі продемонстрували  «хто все-таки на полі господар»!

З дебюту зустрічі харків’яни, яких «гнав» рідний «фан-клуб», своєю грою дали  зрозуміти своїм опонентам – ФК «Універ-Динамо» влаштує тільки перемога! Не встиг ще диктор оголосити стартові склади команд, як біло-сині могли вже відкривати рахунок у зустрічі. Після подачі кутового захисник вибив м’яч за межі штрафного майданчика, де найспритнішим виявився Гнилицький. З ударом Дениса з 18-ти метрової відстані воротар «Велетня» впорався, але в наступній атаці з ударом Ольховського вже не зміг. Гнилицький на правому фланзі «розхитав» двох захисників і відмінною навісною передачею знайшов на лінії воротарського майданчика форварда харків’ян. Віталій у високому стрибку виграв дуель у кіпера господарів, 0-1. Забивши швидкий м’яч, динамівці на деякий час віддали перевагу суперникам, вважаючи за краще діяти на контр-атаках. Така гра могла принести гостям свої плоди. Надійно діючи в обороні (за цей час Швайченко по справжньому в гру так і не вступив), біло-сині провели кілька небезпечних випадів, один з яких міг опинитися результативним. На 24 хвилині після стандарту з правого флангу у виконанні Гнилицького Луценко з лінії воротарського майданчика у падінні головою пробиває в міліметрах від правої дев’ятки! Миттєва відповідь «Велетня» - удар з 18-ти метрів – стійка! Цей момент підсумував гольову активність господарів у першій половині матчу, далі виконували соло лише харків’яни. На 29 хвилині Азізов грамотним пасом виводить Черченка на «побачення» з кіпером, яке фолом «останньої надії» перериває захисник «Велетня». Червона картка? – ні, суддя вирішив не вбивати остаточно інтригу у зустрічі, обмежившись попередженням та призначенням небезпечного штрафного удару. Потужний удар Ольховського з цього стандарту – але поруч зі стійкою! На 36 хвилині удар зі стандарту з 25-ти метрів Гнилицького – воротар господарів Тоар Ноах  переводить м’яч з під-поперечини на кутовий. З таким «багажем» цікавих дій на полі команди відправилися на перерву. Початок другою половини зустрічі знову краще провели гравці «Універ-Динамо». Третя їхня атака в дебюті тайму завершилася  результативно – точна скидка Гнилицького Зайчуку на правому фланзі, витончена передача Владислава вздовж воріт і Ольховський з двох метрів повз воротаря подвоює перевагу - 0-2. Флангова активність харків’ян, де, як завжди, ефективно діяли Єлоєв та Зайчук, постійно створювала напругу біля штрафного майданчика господарів. Завдяки таким діям динамівці могли розраховувати і на третій гол у зустрічі, але заробили тільки кілька кутових та небезпечних стандартів, які на жаль результативними не стали. Впевнено тримаючи ініціативу у своїх руках, динамівці пропустили нелогічний м’яч, оскільки до цього було порушення правил на Гнилицькому і арбітр просто повинен був зупинити гру, але чомусь його свисток промовчав….. Динамівці навіть зупинились і на кілька секунд виключилися із гри, що категорично не припустимо.  Після виходу віч на віч форварда «Велетня» у Швайченка шансів врятувати становище практично не було, 1-2. Те, що гол суперника прикра випадковість, біло-сині довели своїми подальшими діями на полі. Небезпека була тільки біля воріт господарів. Нашим хлопцям навіть вдалося забити і третій м’яч після активних дій Ольховського у штрафному майданчику, але боковий арбітр в цьому епізоді зафіксував положення «по за грою». До завершення поєдинку рахунок на табло залишився незмінним, 2-1 на користь ФК «Універ-Динамо».

Поздоровляємо нашу команду з переможним виходом у наступний етап Кубку України серед аматорських команд та бажаємо успіхів у наступних зустрічах!