Асистенти арбітра: Запорожський Артем (Харків), Мустафаєв Гусейн (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: Лисакевич Валерій (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12 І. Швайченко, 13 С. Лавренов, 22 І. Луценко,  55  Д. Бондаренко, 10 Б. Єлоєв (16 М.Татьков, 82), 4 Д. Новіков, 8 Д. Гнилицький, 7 Т. Азізов, 15 І. Омеляненко, 6  О. Черченко (19 К. Логвіненко, 89), 11 В. Ольховський (14 М. Логінов, 84).

Запас:  1 О. Середнюк, 5 В. Толокньов, 17 Е. Кушнір.

ФК «Зміїв» (Зміїв): 1 Є. Міненко (32 О. Рогожніков, 83), 3 Ю. Буличов, 2 В. Шеховцов (4 Е. Тарасенко, 66), 15 М. Давиденко (8 В. Забурдайло, 75), 14 Д. Соломаха (13 В. Чеховськой, 65), 16 Р. Бідненко, 7 Р. Якименко, 5 І. Калмиков, 10 М. Лещенко, 9 А. Чаплик, 19 В. Давискиба.

Запас:  27 О. Пивоваров, 28 О. Неклонський, 29 В. Солодкий.

Тренер:  С.П. Пасечник.

Голи:  Д. Новіков (20), Д. Гнилицький (52).

Попередження:  Ю. Буличов (57), М. Давиденко (64) – Б. Єлоєв (43), Д. Бондаренко (78), Д. Новіков (81).

Цей матч мав вирішальне значення для обох суперників. Переможець отримує право і надалі змагатися за найвищі нагороди чемпіонату, відповідно переможений випадає із чемпіонської гонки та звужує коло претендентів на найвищий титул до двох команд.

На гравців ФК «Універ–Динамо» останнім часом випала велике навантаження – крім чемпіонату Харківської області та  чемпіонату міста Харкова  вони ще грають у Кубку України під егідою ААФУ. Тому наставнику «біло-синіх» Сергію Сизихіну в залежності від рівня змагань та суперників доводиться не тільки варіювати складом команди, а ще й намагатися змінювати ігрові позиції гравців для впровадження в моделювання гри нових ідей. Не став виключенням і цей матч. Лавренов, який повернувся до «обойми команди» після травми, зайняв місце на правому фланзі захисту. В свою чергу юний Новіков був переведений із захисту в півзахист, а Єлоєв перейшов з правого флангу на лівий, де змінив дискваліфікованого Зайчука. Як виявилося згодом, тренерський штаб  повністю вгадав із ігровою схемою на гру, а вищезгадані гравці стали головними співавторами важливої для клубу перемоги!

Вже перші хвилини зустрічі показали рішучий намір динамівців продемонструвати небезпідставність своїх переможних амбіцій. Стовідсоткова нереалізована нагода за участю Ольховського та Черченка дала початок позиційного домінування ФК «Універ-Динамо» на час всієї зустрічі. Залишається лише із присмаком згадати як Віталій не зміг забити у такому зручному моменті на якій його вивели одноклубники?  Втім господарі, які вибрали гру на контр-атаках, зуміли «огризнутися» практично відразу після нагоди харків’ян. Це Чаплик після подачі з флангу пробив поруч зі стійкою. Як виявилося потім, це був єдиний у першому таймі небезпечний епізод біля воріт Швайченка. В подальшому захист харків’ян на чолі з капітаном команди Луценко діяв надійно та практично безпомилково. Навантаження на ворота господарів поля збільшувалося з кожної хвилини, флангова активність Єлоєва та Новікова раз за разом створювала напругу у володіннях воротаря ФК «Зміїв» Міненка і втілилася у «красень-гол». Тринадцятисекундна комбінація для «підручників»! (Відеоогляд найцікавіших епізодів зустрічі: https://www.youtube.com/watch?v=fKEJNGbjEsY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1Onj5m8uRWTMSuqT_vYbyH8xuGC9LDbVwrHZqUuIi6ysNAswUsfDrNQ6Q). Луценко-Єлоєв-Азізов-Єлоєв і гармата від 17-ти річного Новікова з льоту виводять гостей вперед. Неперевершена радість та емоції від забитого дебютного голу в складі «біло-синіх» мабуть запам’ятаються Данилові на все життя. Трохи пізніше могли збільшувати різницю в рахунку на користь «Універ-Динамо» Омеляненко, Єлоєв та двічі Черченко. ФК «Зміїв» тріщав по швах, але  відбивався як міг проте на 43 хвилині Єлоєв, отримавши чудову передачу від Лавренова на лівому фланзі нападу, накрутив захисника і влучним ударом у ближній кут забиває другий м’яч у ворота господарів. Реакція бокового арбітру зустрічі, який зафіксував порушення правил, здивувала не тільки гравці та тренерів біло-синіх, але й місцевих вболівальників, які вже встигли засумувати з приводу другого голу у ворота своєї команди. Скоріше за все це кваліфікація асистента арбітра, але вже гол відмінений і прийшлось на перерву йти за мінімальної переваги 1:0. Та це був тільки епізод, який правда міг вплинути на подальший перебіг подій на полі, в іншому бригада арбітрів відпрацювала на високому рівні. Друга половина зустрічі розпочалася тим же, чим завершилася і перша – атаками харків’ян, і вже на 52 хвилині принесла радість численнним вболівальникам гостей, яки приїхали підтримати свою команду. Розіграш домашньої заготовки після кутового збільшив відрив до двох м’ячів.  Денис Гнилицький, отримавши м’яч на лінії штрафного майданчика, гарматним пострілом у самісінький кут воріт подвоює перевагу. Подальший  обмін «вбивчими» моментами (на постріл з 18-ти метрів у стійку гравця ФК «Зміїв» Давискиби біло-сині відповіли ударом у воротаря з метру Черченком) в десятихвилинний проміжок часу з 65-ї по 75-у цифри на табло не змінив. Останні 15 хвилин зустрічі пройшли у рівній боротьбі, хоча були моменти для взяття воріт у господарів (Чаплик) та у гостей (Логінов, Азізов, Черченко та Омеляненко), втім рахунок на табло – 2-0 на користь «ФК Універ-Динамо» так і залишився після 52-ї хвилини незмінним, та підсумував загальну перемогу харків’ян 2:0!

На останок хочеться відмітити цікавий факт. ФК «Зміїв» останній раз залишав поле без забитого м’яча ще в першому колі, як раз у харківському матчі проти біло- синіх. Тоді, нагадаємо, більше тисячі вболівальників стали свідками розгромної перемоги ФК «Універ-Динамо» 4-0. Ну а вдома  взагалі гравці Зміїва вперше в сезоні пішли після матчу з «нулем» на табло!

Отже, вітаємо команду з черговою перемогою і бажаємо їм успіхів у наступних зустрічах!