ФК «Універ-Динамо» (м. Харків) – ФК «Велетень» (м. Глухів) 2-0 (2-0).

Глядачі – 900.

Поле-4.

T +25.

Арбітр: Зайцев Андрій (Слов’янськ).

Асистенти арбітра: Чернишов Іван (Слов’янськ), Ніженковський Олександр (Дніпро).

Четвертий арбітр: Павлов Денис (Харків).

Інспектор – делегат: Зайцев Миколай (Нікополь).

ФК «Універ-Динамо» (Харків): 12 І. Швайченко, 6 О. Черченко, 15 І. Омеляненко, 11 В. Ольховський (20 Ф. Сивоконь, 70), 17 К. Логвіненко, 90+1)), 4 Д. Новіков, 22 І.А. Луценко, 33 В. Зайчук, 10 Б. Єлоєв, 8 Д. Гнилицький, 55 Д. Бондаренко, 7 Т. Азізов.

Запас: 1 О. Середнюк, 5 В. Толокньов, 16 М. Татьков, 9 Д. Кучирка, 19 Е. Кушнір.

Тренер: С.В. Сизихін.

ФК «Велетень» (Глухів): 99 К. Тор Ноах, 3 А. Голіков, 4 Д. Зінченко, 6 Р. Нішкур (І.В.  Луценко, 84), 7 К. Ковтанюк (16 М. Френк, 90+2), 8 І. Шумейко, 10 І. Завгородній, 11 Д. Старченко, 14 Р. Луценко, 15 Є. Картавий, 17 О. Усатенко.

Запас: 1 О. Покутній, 2 В. Бондар, 9 А. Расторгуєв.

Тренер: Ю.Г. Зінченко.

Голи:  Т. Азізов (4), О. Черченко (43).

Попередження: В. Ольховський (13), Р. Нішкур (47).

У середу 28 серпня футбольний клуб «Універ-Динамо» розпочав свої виступи на всеукраїнській арені матчем попереднього етапу Кубку України під егідою ААФУ. Цей турнір додатково ще є відбірковим етапом до участі у Кубку України серед професійних команд, тому можна уявити відповідальність, з якою гравці та тренерські штаби команд підійшли до очного протистояння.

З перших хвилин обидва суперника показали рішучі наміри прибрати ігрову ініціативу до своїх рук. Для біло-синіх така позиція не нова – кожну гру команда намагається вести постійний контроль над м’ячом за рахунок швидкості і вмілої взаємодії між усіма ланками команди. Є свій малюнок гри і у гостей. Його забезпечує мобільна лінія півзахисту на чолі з чемпіоном XXIV Всесвітньої Універсіади у складі Національної студентської збірної України з футболу, майстром спорту міжнародного класу Р. Луценко. Стартовий спурт краще вдався гравцям «Універ-Динамо». Вже на 4 хвилині зустрічі численні глядачі побачили справжній шедевр (відео огляд найцікавіших моментів гри: https://www.youtube.com/watch?v=NZqF7S80h8E&feature=youtu.be&fbclid=IwAR18plIxfYKibYjOUgiaG8AQP5NVuzRCGZAebIOTumUcPn2_YPv0UHNJnIM) у виконанні дебютанта стартового складу харків’ян Азізова. Після ауту у виконанні Гнилицького і скидки головою Ольховського Тимур в падінні ножицями через себе забиває «гол-красень» і відкриває рахунок у зустрічі, 1-0. Через дві хвилини вдалася чудова комбінація на правому фланзі за участю Єлоєва та Омеляненка. Останній вивів на ударну позицію Черченка, який із зручної позиції не зміг поцілити у ворота. На 10 хвилині Олександр змарнував ще одну зручну нагоду. Після передачі Ольховського він вийшов практично віч-на-віч з воротарем «Велетня» та пробив тому прямо у руки. 13 хвилина могла двічі принести радість від забитого м’яча численним вболівальникам ФК «Універ-Динамо», і двічі міг стати героєм епізодів форвард харків’ян Ольховський, але в обох випадках боротьба з воротарем гостей завершилася на користь останнього. Наступні двадцять хвилин на полі точилася практично рівна боротьба з великою кількістю порушень правил зі сторони обох суперників і без гольових моментів. За цей час одна та друга команда спромоглася лише на кілька пострілів із-за меж карного майданчика, які втім особливої загрози воротарям команд Швайченку та Тор Ноаху не несли. Перша нагода після «затишшя» (та ще й яка!) була у капітана біло-синіх І. Луценка. Після відмінної передачі зі стандарту від Омеляненка Ігора з метру не зміг влучити у порожній кут воріт! Ще через три хвилини після ауту у виконанні Гнилицького захисник гостей дивом зміг завадити Азізову та Черченку вразити порожні ворота. За перебігом подій на полі назрівала неминуча подія і вона сталася на 43 хвилині. Ще одна красива комбінація у дотик (Гнилицький-І. Луценко-Черченко) завершилася ефектним пострілом останнього у кут воріт, 2-0. Завершився перший тайм не влучним ударом півзахисника «Універ-Динамо» Омеляненка. Друга половина зустрічі почалася з відмінного рейду правим флангом Єлоєва і зручним пасом на Омеляненка у район лінії штрафного майданчика, та на жаль для господарів, удар у Івана відверто не вийшов. Наступна хвилина могла стати вже для гостей результативною. Удар з льоту у виконанні форварда «Велетня» змусив проявити свою майстерність воротарю біло-синіх Швайченку. На 55 хвилині небезпечне виконання стандарту Омеляненком поклало початок нового етапу гольової активності біля воріт обох команд. На 57 хвилині після небезпечного удару Гнилицького Азізов з п’яти метрів поцілив прямісінько у руки воротаря. Через три хвилини позиційною помилкою захисника мав скористатися капітан «Велетня» Р. Луценка, але на його потужний постріл блискуче зреагував Швайченко. 64 хвилина – пас Омеляненка на лінію штрафного майданчика і Азізов із зручного становища не влучає у ворота! Через сім хвилин, тільки  вийшовши на заміну, Сивоконь продерся крізь захисників і пробивав у кут воріт – захисник заблокував можливість для збільшення рахунку. На 72 хвилині після перехоплення Черченко пробивав з 17 метрів – воротар зіграв надійно, а на добиванні Сивоконю трішки не вистачило дистанції. 74 хвилина – Швайченко від воріт запускає у відрив по правому флангу Черченка, той у свою чергу знаходить на лінії штрафного майданчика Омеляненка. На удар Івана під поперечину реагує Тор Ноах. 80 хвилина – після стандарту з лівого флангу від Гнилицького і помилки воротаря м’яч опиняється у І. Луценка і той з метру пробиває по порожніх воротах і влучає в Азізова!!! На 86 хвилині Гнилицький виводить віч-на-віч з кіпером Зайчука, знову воротар на висоті! 88 хвилина – удар Омеляненка з семи метрів в міліметрах від стійки! На другій компенсованій хвилині останню реальну можливість збільшити різницю у рахунку втратили Черченко і Логвиненко, завадивши один одному нанести прицільний удар з двох метрів після чудової подачі зі штрафного у виконанні Гнилицького. Гра завершилася перемогою ФК «Універ-Динамо» 2-0. Тепер у матчі відповіді в Глухові (Сумська область) 04 вересня буде вирішуватися остаточна доля протистояння команд за право продовження боротьби за Кубок України серед аматорських команд.