Асистенти арбітра: Лукашук Богдан (Харків), Луценко Олександр (Безлюдівка)

Інспектор – делегат ХОФФ: Косик Володимир (Близнюки).

ФК «Лозова-Панютине» (Панютине): 1 О. Мурга 3 Р. Олійник (2 С. Гуров, 88) 5 В. Солодовник 6 О. Шеншин 18 С. Кибенко 21 А. Карпенко (11 Ю. Кривошеєв, 46) 10 М. Шатрава 16 В. Кравченко 8 Р. Боровик 17 Д. Меркулов (19 О. Гресько, 46) 22 Р. Какадій (7 С. Боровик, 74).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12  І. Швайченко 6  О. Черченко (2 К. Логвіненко, 87) 15 І. Омеляненко (7 Т. Азізов, 87) 11 В. Ольховський  (19 Ф. Сівоконь, 66) 22 І. Луценко  18 С. Лавренов 9 Д. Кучирка 33 В. Зайчук  5 Д. Гнилицький 17  Д. Бондаренко (4 Д. Новіков, 77) 10 Б. Єлоєв.

Запас: 1 О. Середнюк  16 М. Татьков 20 М. Логінов

Тренер: С. В. Сизихін.

Голи:  Р. Какадій (58), С. Боровик (87)- О. Черченко (35, 75)

Попередження:  Д. Гнилицький– ФК «Універ-Динамо».

Гра між командами лідируючої групи  першості очікувалася з великим нетерпінням місцевими прихильниками футболу. Дива в цьому немає,  їхні улюбленці в минулому турі заробили важливе очко у Вовчанську і були повні решимістю поповнити свою очкову скарбничку і в матчі з іншим претендентом на золото харківським ФК «Універ-Динамо». Розраховували на перемогу господарі небезпідставно – вони грали вдома та ще й знову в складі з’явився півзахисник-бомбардир Кибенко, відсутність якого у Вовчанську позначилася на результативних діях команди. Гості в свою чергу грали тим складом, який тиждень тому виборов перемогу у ФК «Арена».

Вже на 20 секунді зустрічі біло-сині заробили право на перший в матчі кутовий, чим відразу обозначили своє намагання заволодіти іниціативою, та вміло організовані оборонні редути господарів завадили в повній мірі гостям реалізувати свої наміри на перших хвилинах гри. Ігрова перевага була повністю за футболістами «Універ-Динамо». Активно працювали фланги, де Єлоев та Зайчук раз пораз намагалися створити небезпеку біля воріт завжди надійного Мурги. Двічі опасно пробивав здалеку Омеляненко, мав краще реалізовувати простріл від Єлоєва Ольховський, ну а завершив стартовий п’ятнадцятихвилинний спурт гостей зі змарнованим виходом віч на віч з воротарем Черченко.   В цей же час гра на контр-атаках панютинців принесла їм у вигляді дівідента лише нескладний постріл для Швайченка з 25 метрів. Наступні 20 хвилин пройшли у важкій боротьбі обох команд з … полем. Жодної небезпеки у воріт суперників в ці хвилини (виключенням були тільки невлучний постріл зі стандарту Ольховського та заблоковані удари із середньої відстані від Гнилицького та Черченка) не було, комбінаційну гру командам на такому «огороді» проводити просто неможливо! Третій  небезпечний момент біло-синіх у зустрічі нарешті став гольовим: після кутового з лівого флангу Луценко по високій дузі переадресував м’яч на дальню стійку, де Черченко у стрибку головою відправив смугастого у дальній від Мурги кут, 0-1. Господарі відразу кинулися уперед і прогавили контр-випад Єлоєва. Булат пройшов правим флангом і пробив поруч зі стійкою з угла карного майданчика. Мали біло-сині ще один шанс у першій половині зустрічі, мабуть найреальніший! Зайчук відмінною за виконанням розрізною передачею повз захисників зі своєї половини поля вивів сам на сам з Мургою Черченка. В цій дуелі переможцями вийшли воротар господарів та «газон» стадіону «Локомотив». Підсумував події першого тайму небезпечний простріл з правого флангу Єлоєва, після якого боротьбу за м’яч між Ольховським та захисником виграв оборонець. Друга половина зустрічі розпочалася в такому ж ритмі, як проходила і перша. Все що можна згадати крім постійною боротьби, так це кілька незагрозливих виконань стандартів гравцями обох команд. «Грім серед ясного неба» грянув на 58 хвилині, коли форвард панютинців Какадій, не отримуючі ні якого супротиву з боку захисника гостей, спокійно обробив м’яч в районі одинадцятиметрової позначки та практично без перешкод відправив того у кут воріт Швайченка, 1-1. І знову біло-сині  за рахунок контролю м’яча прибрали ініціативу  до своїх рук (ніг). Вдала гра у захисті господарів заважала деякий час харків’янам створювати загрозу біля своїх воріт. Кілька стандартів, за рахунок яких гості  намагалися втілити в голи свою перевагу, великої небезпеки в собі не несли, і лише помилка могла дозволити створити небезпеку біля своїх воріт. Така помилка сталася за 15 хвилин до завершення зустрічі і відразу призвела до голу. Після кутового у виконнанні Гнилицького Черченко завадив захисникам та воротарю прийняти вірне рішення та вивів ФК «Універ-Динамо» уперед, 1-2. Пропустивши, футболісти ФК «Лозова-Панютине» спробували наздогнати своїх суперників, але біло-сині чітко контролювали хід поєдинку, не дозволяючи господарям поля навіть подумати про зрівняння рахунку. Все йшло чергової перемоги універ-динамівців і здавалося, що вже ні що не зможе їм завадити здобути такі важливі три очки, але все змінила жахлива помилка захисників біло-синіх за три хвилини до закінчення основного часу матчу, які при атаці другим темпом після стандарту чомусь залишили наодинці перед Швайченком гравця  господарів Боровика. Сергій, отримавши м’яч перед воротарем, з метру гарматним пострілом під поперечину встановив нічийний рахунок  гри 2-2! Часу для кардинальних змін у матчі вже не залишалося і лише небезпечний удар з 17 метрів Луценка міг щось змінити, але холоднокровний  Мурга зіграв надійно.

От же ФК «Універ-Динамо» втратив  два очки і дозволив своїм конкурентам більш впевненіше почувати себе в боротьбі за нагороди першості!