Асистенти арбітра: О. Іваненко (Харків), О. Бутенко (Харків).

Інспектор – делегат ХОФФ: М. Ковтун (Золочів).

ФК «Солідарність» (Золочівський район): 1 С. Слободян, 12 Б. Хандога, 8 А. Томпсон, 2 М. Бандурович, 20 В. Носков, 5 О. Сільченко ( 9 Д. Сірий, 76), 3 О. Рудік, 10 О. Христенко (4 В. Коломієць, 87), 7 Е. Одартей, 15 С. Єфименко, 18 О. Семьонов.

ФК «Універ-Динамо» (Харків): 12 І. Швайченко, 13 О. Черченко, 18 І. Омеляненко ( 7 Т. Азізов, 57), 11 В. Ольховський ( 16 А. Пуляєв, 86), 2 І. Луценко, 14 М. Логінов (77 С. Бортник, 76), 23 С. Лавренов, 9 Д. Кучирка, 7 В. Зайчук, 8 Д. Гнилицький, 17 Д. Бондаренко.

Запас: 1 І. Таран, 10 В. Дем’янко, 3 О. Гур’єв.

Тренер: С.В. Сизихін.

Голи: О. Черченко (65), І. Луценко (69).

На 22 хвилині Д. Кучирка «Універ-Динамо» не реалізував пенальті.

Попередження: Е. Одартей (85) – В. Зайчук (78).

Аутсайдеру Вищої ліги  ФК «Солідарність» в першому  матчі другого кола із одним з лідерів чемпіонату  довелось нелегко, хоча  харків’яни і прибули до Золочева в усіченому заявочному складі. Проблема минулорічної давності повторилась і цього року - знову база ФФУ відмовилася своєчасно реєструвати в заявку нових гравців. Варто зазначити, що після першого кола клуб розпрощався із воротарем Тараном, захисником Сулаєвим, які за попередньою інформацією відбули за кордон. Кіцила та Семенов за підсумками першого кола не справивши позитивних вражень були відраховані з команди, а півзахисник Запорощенко змінив аматорську прописку на професійному рівні у складі МФК «Миколаїв» (ПФЛ). Таким чином у заявочному листі біло-синіх було лише 14 виконавців.

Вже на  початку матчу гості перейшли в позиційний напад, намагаючись через дрібний пас із залученням флангів дійти до володінь голкіпера господарів Слободяна. Під час однієї з таких атак на четвертій хвилині золочівці недозволенним прийомом зупинили прохід Лавренова на лінії карного майданчика. На жаль, стандарт із зручної позиції у виконанні Кучирки прийшовся у стінку з гравців «Солідарності», які відразу організували швидку контр-атаку з виходом двох форвардів проти одного захисника та не змогли вправно розпорядитися з м’ячем. Через три хвилини мав гарний момент Лавренов - його красивий удар з розвороту прийшовся трохи вище воріт. На 15 хвилині прорив лівим флангом Зайчука  завершився націленою передачею у центр карного майданчика на залишеного на одинці з воротарем Ольховського, але піднятий прапорець бокового арбітра завадив продовженню результативної атаки. Через хвилину у Віталія знову з’явився шанс відкрити рахунок у зустрічі, але його удар головою після навісу Гнилицького в сантиметрах розминувся із правою стійкою. Щастя відвернулося від нашого форварда і втретє. Віталій все зробив майстерно – у боротьбі вдало обробив м’яч, прокинув повз захисників і потужно та влучно пробив під поперечину, але блискавична реакція кіпера господарів Слободяна у цьому епізоді залишила ворота сухими.  У першому таймі кутові у виконанні Гнилицького та Омеляненка несли велику небезпеку захисним редутам господарів поля. Як раз в ці хвилини два з них могли завершитися голом. В першому випадку з ударом на добиванні Гнилицького у стрибку впорався Слободян, а у другому удар Луценка з двох метрів вийшов над поперечиною. Гол назрівав, і вже в наступній атаці харків’яни повинні були відкривати рахунок у грі – за фол проти Луценка в карному майданчику господарів був призначений пенальті. Удар Кучирки з одинадцятиметрової позначки прийшовся у стійку воріт, нічия 0-0 продовжилася. Ті ж нулі на табло залишилися і до кінця першого тайму. Планомірна осада воріт «Солідарності» успіху біло-синім так і не принесла. Тут потрібно віддати належне захисту господарів: місцеві вихованці Хандога, Носков, Сільченко та інші їхні партнери діяли просто і ефективно. Не маючи ініціативи та гольових моментів (удар Єфименка з 30 метрів у руки Швайченку можна не рахувати), вони відстояли нічийний рахунок у першому таймі з одним із лідерів чемпіонату. Друга 45-ти хвилинка розпочалась із активності господарів поля, внаслідок нетривалої розбалансованості динамівців, вони ледь не поплатились пропущеним голом - повезло, що темношкірий легіонер золочівців Емма не влучив у пусті ворота.  Але з часом все стало на свої місця і динамівці знову запропонували «Солідарності» свій стиль гри. Було помітно, що на другий тайм у золочівських футболістів сил вже не вистачило. На 65 хвилині після стандарту з правого флангу Черченко був найспритнішим у воротарському майданчику «Солідарності» і відкрив рахунок у зустрічі, 0-1. Цей гол став для Олександра шостим у сезоні і він наздогнав лідера гонки бомбардирів першості Соломаху із ФК «Вовчанськ» (в обох по шість м’ячів). Ще через три хвилини на підступах до карного майданчика з правого флангу захисники збили активного Ольховського. Майстерне виконання Черченком стандарту у стилі «а-ля Кирлик» у воротарський майданчик, не менш майстерно замкнув капітан біло-синіх Луценко, який в боротьбі головою вколотив сферу в правий від воротаря кут воріт - 0-2. Гравці ФК «Солідарність» підсвідомо зрозуміли, що і цього дня їх в рідних стінах спіткала невдача, оскільки до завершення матчу залишалось якихось  20 хвилин  і лише диво могло врятувати їхню команду, але чудес не відбулось.  Гра була зроблена, залишалось лише довести її до логічного завершення і фінального свистка. Користуючись нагодою наставник динамівців Сизихін провів декілька можливих замін. На жаль не змогли зіграти новачки клубу, які прибули на гру з командою. Як вже було зазначено на початку статті, їх відсутність на полі пов’язана із «тормозінням» бази ФФУ і не тільки, через що їх не можна включити до заявочного листа команди.

Фінальний свисток арбітра матчу Дмитра Максимова в підсумку фіксує перемогу ФК «Універ-Динамо» над ФК «Солідарність» із рахунком 2:0. На наступному тижні очікується найважливіший матч – в домашній зустрічі динамівці протистоятимуть минулорічному чемпіону та нині лідеру турнірної таблиці – ФК «Вовчанськ». Запрошуємо підтримати нашу команду в боротьбі за Чемпіонство.