Асистенти арбітра: Думенко Володимир (Харків), Поважний Ярослав (Харків)

Інспектор – делегат ХОФФ: Лисакевич Валерій (Харків).

ФК «Універ-Динамо» (Харків):  12  І. Швайченко 19 І. Сулаєв 3  В. Процюк 22 І. Омеляненко 11 В. Ольховський  (6  О. Черченко, 60) 20 І. Луценко 23 С. Лавренов (7 Т. Азізов, 86)  9 Д. Кучирка  (18 Д. Бондаренко, 88) 33 В. Зайчук 16 В. Дем’янко (О. Семьонов , 78)   8 Д. Гнилицький  (10 Г. Кіцила, 88).

ФК «Зміїв» (м. Зміїв): 71 Є. Міненко (32 О. Рогожніков, 46) 8 В. Забурдайло 18 Ю. Буличьов 5 І. Калмиков 3 О. Півоваров (17 А. Міндарєв, 67) 14 Д. Соломаха 7 Р. Якименко (4 Е. Тарасенко, 40) 10 М. Лещенко 9 А. Чаплик 11 М. Мазун (16 О. Неклонський, 46) 15 М. Давиденко (19 Т. Карнаух, 72).

Запас: 22 А. Макарченко, 24 В. Шеховцов.

Тренер: С.П. Пасечник.

Голи: В. Дем’янко (45, 65), О. Черченко (73), В. Процюк (76).

Попередження: І. Сулаєв, В. Процюк – В. Забурдайло, О. Півоваров.

Назва статті не випадкова, ще ніколи стадіон навчально-тренувального комплексу «Динамо-Арена» не бачив такої кількості (1215 глядачів) вболівальників! Центральний матч шостого туру чемпіонату Харківської області у вищій лізі між ФК «Універ-Динамо» (Харків) та ФК «Зміїв» (Зміїв) привернув до себе увагу як простих шанувальників футболу, так і багатьох фахівців та спортивних функціонерів. Воно й не дивно, крім того, що зустрічалися перша та друга команди турнірної таблиці, так ще  й  у вболівальників перед грою було вдосталь запитань. Хто з головних тренерів, С. Сизихін чи С. Пасечник, обере правильну тактику на гру? Гравці яких команд зможуть найбільш точно втілити в життя їхні задумки і настанови? Чи зможуть досвідчені гравці атаки гостей Лещенко, Півоваров та Чаплик здолати неприступні захисні бастіони господарів на чолі з капітаном команди Луценком та надійним воротарем Швайченком? (ФК «Універ-Динамо» вже на протязі 434 хвилин тримає свої ворота на замку). Чи зуміють нарешті показати всі свої здібності форварди харків’ян? І саме головне – якого ґатунку футбол побачать всі присутні цього вечора на «Динамо-Арені»?

Останнє питання відпало практично відразу після стартового свистка відомого далеко за межами України арбітра К. Труханова.  Шалений настрій, з яким вийшли на матч гравці обох команд, прогнозував яскравий, динамічний, гостроатакувальний і жорсткий футбол в їхньому виконанні. Це ми і побачили на протязі усіх дев’яноста хвилин цікавого двобою!

Перші хвилини гри перевагу важко було віддати комусь з опонентів. На два небезпечних простріла вздовж воріт у виконанні зміївчан харків’яни відповіли тим же. Третій на 12 хвилині ледь не приніс успіх біло-синім. Процюк з правого флангу передачею знайшов Омеляненка, який з 15 метрів пробив над правою дев’яткою. Цей момент дав початок справжньому штурму воріт Міненка. 15 хвилина – після навісу с правого флангу Лавренов з кута пробив головою у руки голкіпера. На 16 хвилині господарі повинні були відкривати рахунок. Після кутового у виконанні Гнилицького і скидки від Луценка Процюк з півметра! не влучив у порожній кут воріт. Ще через хвилину Дем’янко трохи не дотягнувся до м’яча після удару з кута карного майданчика від Лавренова. 26 хвилина – відмінний прорив флангом Зайчука завершився націленою передачею на вільне місце у карний майданчик, але в цьому епізоді трохи розгубився Кучирка. 30 хвилина – небезпечний постріл з двадцяти метрів від Омеляненка. Через дві хвилини Іван намагався відзначитися вже з п’ятнадцяти метрів. Знову мимо! Перша небезпека виникла у володіннях сумувавшого до цього Швайченка на 34 хвилині. Ігор зіграв надійно і відразу розпочав швидку контратаку, в результаті якої Дем’янку після пасу головою  від Кучирки не вистачило швидкості. На 35 хвилині Кучирка з семи метрів гарматним пострілом влучив у гравців  ФК «Зміїв», які на той час вже всією командою «окопалися» у своєму карному майданчику! 45 хвилина нарешті принесла радість численним вболівальникам ФК «Універ-Динамо»: удар зі стандарту у виконанні Гнилицького був заблокований захисниками, але на добиванні спритнішим за всіх виявився Дем’янко, який з десяти метрів зовнішньої стороною стопи обвідним ударом влучив у самісінькій кут! За рахунку 1-0 на користь біло-синіх команди відправилися відпочивати. Після початку другої половини зустрічі динамівці за традицією «трохи затрималися в роздягальні»  і  ініціатива перейшла до суперників ФК «Універ-Динамо», які за перші десять хвилин мали три нагоди біля воріт господарів. Одна з яких тільки завдяки блискучої реакції Швайченка, який зміг впоратися з гарним пострілом від Чаплика, не стала результативною. За цей час у харків’ян була лише одна нагода – після індивідуального проходу по правому флангу Кучирка пробив поруч зі стійкою. Трохи перевівши дух, біло-сині знову пішли вперед. 60 хвилина – після навісу від Зайчука головою в кут пробивав Лавренов – воротар виявився на висоті. Гол назрівав і відбувся через три хвилини. Зайчук вдало відпрацював у захисті, кинув у прорив Черченка. В свою чергу Олександр змістився ближче до лінії карного майданчика і зробив націлену передачу на Дем’янка. Шансів не влучити у порожній кут воріт у Віктора не було! Дубль Дем’янка в зустрічі дозволив йому з п’ятьма голами  після шостого туру очолити гонку бомбардирів вищої ліги чемпіонату Харківської області! Ще через вісім хвилин черговий кутовий біля воріт ФК «Зміїв» завершився результативно. Навіс від Омеляненка, Процюк виграв боротьбу на другому поверсі у воротаря і Черченко у стрибку головою забиває третій м’яч своєї команди у матчі! На 75 хвилині Дем’янко мав робити хет трік, але, коли виявився безсилим воротар гостей Рогожніков, на захист воріт стали захисники. Раділи вони успішному відбиттю атаки не довго… З цього стандарту після навісу Омеляненка вище за всіх вистрибнув Процюк і головою відправив смугастого прямісенько у дальній кут воріт! 4-0, такий рахунок зберігся до фінального свистка арбітру, хоча господарі мали ще 3 «вбивчі» нагоди відзначитися. 80 хвилина – Черченко після виходу віч-на-віч з воротарем пробив поруч зі стійкою. 86 хвилина – Омеляненко та Черченко не змогли випередити Рогожнікова. 89 хвилина – після прострілу з правого флангу від Процюка захисник ледь не зрізав м’яч у власні ворота. Була в ці хвилини  стовідсоткова можливість і в гостей. В результаті чи не єдиної помилки в матчі форвард зміївчан опинився прямо перед воротарем ФК «Універ-Динамо». Як завжди надійний Швайченко блискуче впорався з неприємним пострілом у кут, тим самим знявши питання про недоторканість воріт своєї команди (суха серія ФК «Універ-Динамо» тепер налічує 524 хвилини!). Перші два питання матчу закрилися на користь гравців та тренерського штабу біло-синіх. Перевага як в тактиці так і в майстерності була на їхньому боці очевидною! Питання про форвардів господарів на жаль вирішилося лише частково… Не побачили ми серед  учасників атак прізвищ  Ольховського та Семенова, але маємо надію, що вже в наступних матчах Віталій та Олександр зможуть продемонструвати характер, агресивність, потужність та інші якості, завдячуючи яким дії на полі завжди стають успішними і головне - результативними!

Підсумок матчу 4-0 на користь ФК «Універ-Динамо» (Харків). Та головний результат – радість шанувальників футболу, яку принесли футболісти обох команд яскравою, динамічною, безкомпромісною та результативною грою за відмінного суддівства усієї бригади арбітрів! Поздоровляємо біло-синіх з перемогою і бажаємо їм успіху в наступних матчах!